Ana Sayfa Yerel Gündem 31 Mart İçin Rize Belediye Meclis üyeliğinde CHP’ye rekor Başvuru

31 Mart İçin Rize Belediye Meclis üyeliğinde CHP’ye rekor Başvuru

31 Mart 2019 yerel seçimlerine doğru gidilirken Cumhuriyet Halk Partisi Rize Belediye Meclis üyeliğinde başvuru rekoru yaşanıyor.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2019 Cuma 21:30
31 Mart İçin Rize Belediye Meclis üyeliğinde CHP’ye rekor Başvuru

Farklı meslek gruplarından ve Rize’nin önde gelen simalarından gelen başvuralar üzerine İl Başkanı Saltuk Deniz, yaptığı açıklamada, "Geçmiş yıllarda göremediğimiz şekilde başvuru yoğunluğuyla karşı karşıyayız. Şuan için Meclis üyesi sayısının çok üstünde başvuru aldık. Merkez İlçe Örgütümüz başvuruları alıyor ve gerekli çalışmayı yürütüyor. Mimar, mühendis, avukat, STK başkanları ve teknik anlamda tecrübeli arkadaşlarımızın meclis üyeliğine yapmış oldukları başvuruları bizi mutlu etmiştir” dedi.

Belediyeciliğin teknik iş olduğunu söyleyen İl Başkanı Deniz, “Belediye başkan adayımız Ayhan Akyüz harita mühendisi. Kendisi Belediye Başkanı olduğunda Rize için belediye anlamında en faydalığı kişi olacağı şüphesizdir. Bunun yanı sıra meclis üyelikleri içinde gelen başvurular yine bBelediyecilik yönünden başarılı olabilecek, meslek hayatlarında başarı çıtası yakalamış ve çeşitli meslek gruplarından olması Rizemiz için büyük bir şanstır” dedi.

Meclis üyelikleri başvuruları devam eden Cumhuriyet Halk Partisi’nde 3 Mart Pazar günü yapılacak olan aday tanıtım töreninde tüm Rize ilçe adayları, il genel meclisi adayları ve belediye meclis üyesi adaylıkları tanıtılacak.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehit Altuğ Verdi Koşusu, Rize'de gerçekleştirildi

Şehit Altuğ Verdi Koşusu, Rize'de gerçekleştirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık