Ana Sayfa Çevre Mücadelesi Adalet yürüyüşünde Cerattepe için Adalet istediler.

Adalet yürüyüşünde Cerattepe için Adalet istediler.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşü ’nünson gününde gerçekleşen Maltepe mitingine katılan Yeşil Artvin Derneği üyeleri Cerattepe için adalet istediler.

Giriş Tarihi: 13 Temmuz 2017 Perşembe 07:51
Adalet yürüyüşünde Cerattepe için Adalet istediler.

Hayati Akbaş

ARTVİN-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, milletvekili Enis Berberoğlu’nun MİT TIR’ları soruşturması kapsamında tutuklanmasının ardından Ankara’dan İstanbul’a “Adalet Yürüyüşü” başlattı. Kılıçdaroğlu, 420 kilometrelik uzun yürüyüşünü Maltepe Sahili’nde düzenlenen geniş katılımlı bir mitingle sonlandırdı.

“Adalet yürüyüşünün 25’inci gününde de Artvin’den çok sayıda katılım sağlanarak Cerattepe’de adalet istediler. Adalet yürüyüşünün 22. gününe katılan Yeşil Artvin Dernek Başkanı Nur Neşe Karahan ve Bedrettin Kalın’ın ardından bu kez 25’inci günü ve aynı zamanda yürüyüşün son gününde çok sayıda Artvinli Cerattepe için adalet istediler.

Yeşil Artvin Dernek Başkanı Nur Neşe Karahan eşliğinde çok sayıda Artvinli kilometrelerce yürüyerek Cerattepe için adalet istediler. Maltepe’de sonlanan yürüyüş Kemal Kılıçdaroğlu’nun mitingiyle son buldu. Mitinge katılan Artvinler üzerlerine giydikleri “madene hayır” tişörtleri giyerek ve ellerindeki “Cerattepe’ye Adalet” yazılı dövizlerle adalet istediler.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık