Ana Sayfa Yerel Gündem Adalet yürüyüşüne katılan Rizeli Dedeye Çakıl yok..

Adalet yürüyüşüne katılan Rizeli Dedeye Çakıl yok..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlatmış olduğu Adalet yürüyüşüne katılan ve Rizeli dede olarak tanınan Veysel Kılıç'a Çayeli ilçesi Büyükköy Beldesi Belediye Başkanı sen vatan hainisin diye çakıl vermedi.

Giriş Tarihi: 4 Aralık 2017 Pazartesi 10:20
Adalet yürüyüşüne katılan Rizeli Dedeye Çakıl yok..

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlatmış olduğu adalet yürüyüşüne toplumun her kesiminden milyonlarca insan katılmıştı.

Yürüyüşe katılarak Adalet isteyen ve Rizeli dede olarak tanınan Veysel Kılıç, çakıl almak için gittiği Çayeli İlçesi Büyükköy Beldesi Belediyesinden vatan haini muamelesi görerek gönderildi.

Rizeli Dede Veysel Kılıç " Belediyeden çakıl almak için gittim. Paramı ödeyeceğim sırada Büyükköy Belediye Başkanının beni görmek istediğini söylediler. Bende başkanın yanına çıktım. Başkan Beni görürü görmez sen adalet yürüyüşüne katıldın. Senin oğlun terörist.Sen Vatan hainisin.Ben vatan hainlerine çakıl vermem diyerek beni odasından kovdu".

Yapılan muamele karşısında şok olduğunu söyleyen Veysel Kılıç " Adalet aramak ne zaman vatan hainliği oldu. Benim oğlum daha yargılanıyor. Ceza almadı mahkum olmadı. Şu an tutuklu. Yargılama sonunda inanıyorum ki beraat edecek. Ayrıca ne zamandan beridir çocukların yaptıklarından dolayı babalar sorgulanıyor  Yada babaların yaptıklarından çocukları sorgulanıyor oldu. " dedi.


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çitçi; Çayeli Belediyesinin 25 Trilyon borcu var

Çitçi; Çayeli Belediyesinin 25 Trilyon borcu var

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık