Ana Sayfa Spor Akarsu Slalom yarışması Ardeşen'de tamamlandı.

Akarsu Slalom yarışması Ardeşen'de tamamlandı.

Ardeşen'de yapılan 2015 yılı Akarsu Slalom yarışması tamamlandı.

Giriş Tarihi: 2 Şubat 2015 Pazartesi 12:50
Akarsu Slalom yarışması Ardeşen'de tamamlandı.

Türkiye Kano Federasyonu Başkanlığı tarafından 31 Ocak – 1 Şubat 2015 tarihlerinde  Rize’nin Ardeşen ilçesinde yapılan  Akarsu Slalom Türkiye Şampiyonası “ sona erdi.

8 kulüpten 35 sporcunun yarıştığı şampiyonaya Rize Vali Yardımcısı Turan YILMAZ, Ardeşen Kaymakamı İlyas MEMİŞ, Derepazarı Kaymakamı Adem CAN, Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK,   Spor Şube Müdürü Cafer KÜÇÜKMUSTAFA katıldı.

Baştan sona oldukça çekişmeli mücadelelere sahne olan yarışların sonunda Büyük Bayanlar K1 kategorisinde Rize THOM sporcusu (RİZE) Gamze ÖZTÜRK 1. olurken (Ordu) Seda GEÇER 2. oldu.

Büyük Erkekler C1 kategorisinde Rize Adrenalin Doğa ve Su Sporları Kulübünden İsmail DEMİRCİ 1. olurken, Rize Çaykur Spor Kulübünden Murat ÇİFTÇİ 2. , Yusufeli Belediye Spor Kulübünden Emre YILMAZ 3. Oldu.

Genç Bayanlar K1 kategorisinde ise Artvin Yusufeli belediye Spor Kulübünden Gamze Polat 1. , Trabzon Doğa Spor Kulübünden Buse BEYAZOĞLU 2. , Rize Doğa ve Su Sporlarından Tuğçe SAĞIR 3. Oldu.

Genç Bayanlar C1 kategorisinde ise Rize Adrenalin Doğa ve Su Sporları Kulübünden Doğa KARATAŞ 1. , Trabzon Zigana Doğa Sporları Kulübünden Buse BEYAZOĞLU 2. Oldu.

Genç Erkekler K1 kategorisinde Rize Adrenalin Doğa ve Su Sporları Kulübünden Tarık TUĞCU birinci, Artvin Doğa ve Su Sporları Kulübünden Emir ERTEK ikinci, Artvin Yusufeli Belediye Spor Kulübünden M.Arda ACAR üçüncü oldu.

Genç Erkekler C1 kategorisinde Rize Çaykur Spor Kulübünden İrfan Nurullah ASLAN birinci, Rize Adrenalin Doğa ve Su Spolarından Tarık TUĞCU ikinci, Ömer Faruk BİLİCİ ise üçüncü oldu.

Büyük Erkekler K1 kategorisinde ise Artvin Yusufeli belediye Spor Kulübünden Anıl ACAR birinci, uğur POLAT ikinci, Emre ERTEK ise üçüncü oldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık