Ana Sayfa Yerel Siyaset AKP İl Başkanı Ayar'dan Ardeşen İlçe Teşkilatına ayar...

AKP İl Başkanı Ayar'dan Ardeşen İlçe Teşkilatına ayar...

AKP Ardeşen İlçe Başkanlığı danışma kurul toplantısı yapıldı.Katılım az olması İl başkanının tepkisine neden oldu.

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2014 Pazartesi 15:47
AKP İl Başkanı Ayar'dan Ardeşen İlçe Teşkilatına ayar...

Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi konferans salonunda düzenlenen toplantıya AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Sadık Bayraktar, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, İller Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yerebakan, Tunca Belde Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz ve partililer katıldı.

Ak Parti Ardeşen İlçe Başkanı Sadık Bayraktar, İller Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yerebakan, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar ve AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar birer konuşma yaptı.

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar bakıyorum ki sayı bir hayli az. Pazar ilçemizde yaklaşık % 90’a yakın bir katılım oldu. Bunun istişaresini kendi içinizde yapmanızı istiyorum.”Dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde Rize’nin ve Ardeşen ülke geneline bakıldığı zaman aldığı oy oranı itibariyle başarılı olduğunu söyleyen Ayar, Ardeşen’de Kaçkar ve Hoşdere Köyleri ile Fırtına Mahallesi’ndeki partinin oy başarısını anlattığı esnada bu köy ve mahallelerdeki temsilcilerin ayağa kalkmasını istedi. Belirtilen köy ve mahalle temsilcilerinin salonda olmadığını gören AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar sinirlendi. Bu toplantılara katılmanın gerekliliğine vurgu yaparak ilçe yönetimini uyaran Ayar, bundan sonraki toplantılara eksiksiz katılımın olması talimatını verdi.

 

Daha sonra açıklama yapan AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar Bölgeye gelen yatırımlar hakkında bilgi verdi .

 Lazika Haber

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık