Ana Sayfa Yerel Siyaset AKP Rize adayları Ardeşen'de...

AKP Rize adayları Ardeşen'de...

AKP Rize Milletvekili adayları Ardeşen'de tanıtım toplantısına katıldılar.

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2015 Salı 18:17
AKP Rize adayları Ardeşen'de...

 

Ardeşen Belediye Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlenen aday tanıtım programına Eski Bakan Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, 25. Dönem Ak Parti Rize Milletvekilleri adayları Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, Ak Parti Ardeşen İlçe Başkanı Sadık Bayraktar, teşkilat mensupları ve partililer katıldı.

 

 

 

Toplantıda,7 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesinde AK Parti Rize Milletvekili adayları Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak kendilerini tanıttı.

 

Ak Parti 3.sıra Milletvekili adayı Osman Aşkın Bak  yaptığı açıklamada “7 Haziran seçimleri çok büyük önem arz ediyor.Ve Ak Parti olarak insan odaklı siyasetimizin meyvelerini bugüne kadar geldiğimiz noktada gördük.Bu seçimlerde de inşallah önce Rize’de sonra Türkiye genelinde 2023 hedeflerine yürümek için yine milletmizin değerlendirmesine tabii tutalacağız.

Ben bu bölgenin çocuğuyum ve özelliklede Ardeşendeki hemşerilerimizden destek bekliyoruz.teşkilatımızın çok ama çok çalışması gerekiyor.” Dedi.

Ak parti Rize milletvekili adayı Hikmet Ayar birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak şunları söyledi“Bir puanlık geri düşmek bile bize çok ciddi sıkıntılar verir.Onun için bu şuurda bu bilinçde hareket etmeliyiz.daha önce ortaya koyduğumuz birlik beraberlik ve ben değil biz eksenli çalışmak ve bunlara biraz daha gayret edersek inanıyorum ki mevcut durumu koruyacağız.”

Rize Milletvekili Nusret Bayraktar “Biz sıradan bir parti değiliz.Biz bir medeniyetin bir davanın kök ruhlarıyla birlikte günümüz nöbetçileriyiz ve geleceğe bu emaneti taşıma gayreti içerisindeyiz.Hangi makam ve mevkide olursak olalım yapabileceğimiz bütün gayretleri göstermek bizim boynumuzun borcudur.” İfadelerini kullandı.

Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı Hayati Yazıcı “Seçimin ne kadar önemli olduğunu hepimiz farkındayız.Ak Parti türk siyasi hayatında özgün yeri olan bir partidir.Bizi güçlü kalan faktörler var,duruşumuz var  ama hepsini siyasi yelpazesinden partileri irdelediğiniz zaman çok üstte olanlar var,farklı yöne bakanlar da var.İşte aziz kardeşlerimiz onun için bizim hiç değişmez sloganımız her şey Türkiye içindir.Bu ülkenin birliğine ve bütünlüğüne olan bir vurgudur.”dedi.

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık