Ana Sayfa Yerel Siyaset AKP Rize İl Başkanından Havaalanı tehdidi.

AKP Rize İl Başkanından Havaalanı tehdidi.

AKP Rize İl Başkanı Muhammed Avcı katıldığı bir Televizyon programında eğer tek başına iktidara gelemezlerse Rize Havaalanı projesinin tehlikeye gireceğini söyledi.

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2015 Perşembe 08:52
AKP Rize İl Başkanından Havaalanı tehdidi.

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu 23 Ağustos'ta Partisinin il danışma kurulu toplantısına katılmak için geldiği Edirne'd yaptığı konuşmada  Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Başkanı seçseydik kaos olmazdı,terör olmazdı" diyerek seçmeni tehdit etmişti.

Bir tehditde AKP Rize İl Başkanı Muhammet Avcı'dan geldi.

4 yıl önce Seçim malzemesi yapılan Rize havaalanı hala gündemini koruyarak önümüzdeki erken seçimlerde yine AKP’nin 1 numaralı seçim malzemesi oldu.

Isıtılıp ısıtılıp Rizelinin önüne koyulan Rize Havaalanı projesinde yeni bir aşamaya gelindi. Rizeliye söz verildiği günden günümüze ÇED raporunu dahi hazırlatamayanların gündeminde yine havaalanı var fakat bu sefer Rizeliyi tehdit ile oy kazanmaya çalışıyorlar.

 

RİZELİYİ HAVAALANI İLE TEHDİT EDİYORLAR

Havaalanı için ÇED Raporunu bile 4 yıldır çıkartamayan Avcı, yerel bir tv’de katıldığı canlı yayınca “Havaalanıyla ilgili verilen sözün her şekilde arkasında olduğumuzu beyan ediyoruz. Tabi burada tek başına iktidar olmakla koalisyon arasındaki farkı da hemşerilerimiz mutlak ayıracaklardır. Tek başına iktidar olduğumuzda ortaya koyacağımı performansla koalisyon hükümetinde ortaya koyacağımız performans ve iradenin aynı olmayacağını her zaman savunduk” diyerek  tek başına iktidar olamamaları halinde henüz ortada olmayan havaalanını yapamayacaklarını ima ederek Rizeliyi  Havaalanı ile Tehdit etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık