Ana Sayfa Yerel Siyaset AKP,Ardeşen aday adaylarını tanıttı..

AKP,Ardeşen aday adaylarını tanıttı..

Ardeşen AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı'nda, 7 Belediye Başkan aday adayı teşkilata kendilerini tanıttı.

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2013 Pazartesi 09:13
AKP,Ardeşen aday adaylarını tanıttı..

AK Parti Olağan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı; AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, İlçe Başkanı Av. Sadık Bayraktar, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Topal, İl Başkan yardımcıları Muhammet Avcı, Av. Harun Mertoğlu, İsmail Soba ve il ve ilçe teşkilat mensupları ile kadın kolları ve gençlik kollarının da katılımıyla Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Toplantıya, AK Parti'den aday adayı olan Mevcut Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Hakan Gültekin, Avni Kâhya, Mehmet Yerebakan, Dursun Yaşaroğlu, Kemal Şamlıoğlu ve Dr. Harun Yenilmez de katıldı.

Rize İl Başkan yardımcısı İsmail Soba'nın başkanlığındaki divan; AK Parti İlçe Başkanı Av. Sadık Bayraktar, Kadın Kolları Başkanı Saniye Er, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erdal Kaptan ve İl genel Meclis Üyesi Leyla Veyisoğlu'ndan oluştu.

Danışma Meclisi Toplantısı'nın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Sadık Bayraktar, olağan toplantının bugünkü tek gündem konusunun; Ardeşen Belediye Başkanlığına aday adayı olan 7 ismin kendilerini tanıtmasına ayrıldığını söyleyerek, "Önümüzde çok önemli bir süreç var. Mahalli İdareler Seçimi ile başlayıp Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler ile devam edecek olan bu süreçte hep birlikte kenetlenip çalışmalarımızı bu doğrultuda yapmak durumundayız" ifadelerini kullandı.Daha sonra, aday adayları sırasıyla kürsüye çıkarak kendilerine tanınan 5 dakikalık konuşma fırsatı ile tek tek kendilerini tanıttı.Ardından Rize İl Başkanı Hikmet Ayar ve Rize Milletvekili Nusret Bayraktar da seçim süreci ve çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.

laz haber

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık