Ana Sayfa Yerel Gündem Akyüz:' ÇAYKUR Belediye Yönetiminde Söz ve Karar Sahibi Olacak'

Akyüz:' ÇAYKUR Belediye Yönetiminde Söz ve Karar Sahibi Olacak'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize Belediye Başkan Adayı Ayhan Akyüz, seçim çalışmalarını emekli olduğu ÇAYKUR'dan başlarken ÇAYKUR'un belediye yönetiminde söz ve karar sahibi olacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2019 Cuma 21:36
Akyüz:' ÇAYKUR Belediye Yönetiminde Söz ve Karar Sahibi Olacak'

CHP Rize Belediye Başkan Adayı Ayhan Akyüz, ÇAYKUR Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim'e gerçekleştirdiği ziyaretin ardından "Bizim belediye başkanlığımızda ÇAYKUR belediye yönetiminde söz ve karar sahibi olacak. ÇAYKUR'a sahip çıkacağız ve özelleştirilmesine kesinlikle geçit vermeyeceğiz" dedi.

Rize Belediye Başkan adayı Ayhan Akyüz, seçim çalışmalarına Şube Müdürlüğünden emekli olduğu ÇAYKUR Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek başladı.

İlk olarak ÇAYKUR Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim ve ardından Genel Müdürlükte çalışan tüm personele ziyaret gerçekleştiren CHP Rize Belediye Başkan adayı Ayhan Akyüz, "Seçim çalışmalarıma şube müdürü olarak emekli olduğum ÇAYKUR Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek başladım. Bu arada uzun süre birlikte çalıştığım arkadaşlarımı da ziyaret ederek gönül dostluklarımızı tazelemiş olduk. Ayrıca kuruma yeni gelen arkadaşlarımıza da ÇAYKUR'da görev yapmanın onuru ve saygınlığı içinde çalışmalarında başarılar diledim. Çalışmalarımıza başladık. Aslında çok daha önce başlamıştık.Şimdi saha çalışmalarımıza başladık. Amacımız ve hedefimiz belli. Huzurlu, bereketli ve geleceğe güvenle bakan Rize. Bizim için belediyecilik vatandaşlarımızın sorunlarına derman olacak çalışmaları yapmak demektir. ÇAYKUR, bölgemizin en önemli kurumu ve olmazsa olmazıdır. Bizim belediye başkanlığımızda ÇAYKUR, belediye yönetiminde söz ve karar yetkisi olacak şekilde yer alacaktır. ÇAYKUR'a sahip çıkacağız, Özelleştirilmesinin önündeki en büyük engel olacağız. Rize Belediyesi ve ÇAYKUR, diğer ekonomik ve sosyal güç ve yapılarla birlikte Rize'nin ekonomik ve sosyal yönden gelişmesinin en önemli güçleri olacaktır." dedi.

Rize Belediye Başkan adayı Ayhan Akyüz'ün ÇAYKUR Genel Müdürlüğü ziyaretine CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Çiftçi, Belediye Meclis Üye adayları Nurten Çemberci ve Kadir Öztürk de katıldı.

rize-merkez-belediye-baskan-adayi-akyuz-secim-baslangicini-caykurdan-yapti-(6).jpgrize-merkez-belediye-baskan-adayi-akyuz-secim-baslangicini-caykurdan-yapti-(4).jpgrize-merkez-belediye-baskan-adayi-akyuz-secim-baslangicini-caykurdan-yapti-(1).jpgrize-merkez-belediye-baskan-adayi-akyuz-secim-baslangicini-caykurdan-yapti-(2).jpgrize-merkez-belediye-baskan-adayi-akyuz-secim-baslangicini-caykurdan-yapti-(3).jpgrize-merkez-belediye-baskan-adayi-akyuz-secim-baslangicini-caykurdan-yapti-(5).jpg

kaynak: olay53

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehit Altuğ Verdi Koşusu, Rize'de gerçekleştirildi

Şehit Altuğ Verdi Koşusu, Rize'de gerçekleştirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık