Ana Sayfa Güncel Ardeşen Belediye Başkanı ayakta,Bakan yardımcısı makam masasında..

Ardeşen Belediye Başkanı ayakta,Bakan yardımcısı makam masasında..

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Kavranoğlu Ardeşen Belediyesini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 19 Eylül 2014 Cuma 16:47
Ardeşen Belediye Başkanı ayakta,Bakan yardımcısı makam masasında..

Kavranoğlu’nu, Ardeşen Belediyesi ziyaretinde Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Sadık Bayraktar, İller Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yerebakan, Ardeşen Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Yıldırtan ve belediye meclis üyeleri karşıladı.

 

“SAYIN BAKANIMIZIN BÖLGEMİZE CİDDİ KATKILARI OLDU”

 

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Bakan Yardımcısı Kavranoğlu’nun ziyaretinden dolayı memnun olduklarını dile getirerek “30 Mart yerel seçimlerinden sonra Sayın Bakanımızın bizlere ilk ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımızla İl Genel Meclis Başkanlığım döneminde beraber çalıştığımız önemli bir projenin de ev sahipliğini yapıyoruz. 10 Milyon Euro’luk Milli Parklar Alanı içerisinde turizmin çeşitlendirilmesi ile ilgili önemli bir projemiz vardı. Bu projenin geçmesi ve bütün kaynakların oluşturulması noktasında Sayın Bakanımızın ciddi katkıları oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Ardeşen’imiz ve Rize’miz önemli projelerle bize katkıları olacaktır.” Dedi.

 

“ARDEŞEN HAKAN GÜLTEKİN İLE İLERLEYECEKTİR”

 

Ardeşen’in kendisi için çok önemli olduğunu söyleyen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu “Başkanımızla birlikte uzun zamandır birlikte çalışıyoruz. Seçim kampanyası süresinde kısa süre uğrama imkânım olmuştu. Seçimlerdeki başarılarından dolayı da kendilerini kutluyorum. Ardeşen bizim için çok önemli. İnşallah Ardeşen, bizim yeni Türkiye hayali yolunda emin adımlarla ilerleyecektir. Belediye Başkanımızla birlikte Ardeşen, aynı hedefe doğru yürüyen daha müreffeh, medeni ve kalkınmış olacağına inanıyorum. Bu konuda bizim üzerimize düşen ne vazife olursa dişimizle ve tırnağımızla sizin yanınızda ve arkanızda olacağız.” İfadelerini kullandı.

 

“ARDEŞEN’DE NEDEN OTEL YOK”

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu Ardeşen Belediyesi ziyareti kapsamında Ardeşen ile ilgili önemli bir tespitte bulundu. Kavranoğlu, turizm bakımında Ardeşen’in ve bu bölgenin gelişme gösterdiğini; ancak bu gelişme ile paralel olarak şehir merkezinde 4 veya 5 yıldızlı bir otelin olmamasına dikkat çekti.

 Mustafa Özyanık-Lazika haber

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz MEB,Neslican'ın adının okuluna verilmesini redetti.

MEB,Neslican'ın adının okuluna verilmesini redetti.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık