Ana Sayfa Güncel Ardeşen Belediye Başkanı'ndan CHP'ye ziyaret

Ardeşen Belediye Başkanı'ndan CHP'ye ziyaret

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin,Cumhuriyet Halk Partisi Ardeşen İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 5 Kasım 2014 Çarşamba 12:56
Ardeşen Belediye Başkanı'ndan CHP'ye ziyaret

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin , Cumhuriyet Halk Partisi Ardeşen İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek çalışmaları hakkında  bilgi verdi.

CHP Ardeşen İlçe Başkanı tarafından karşılanan Belediye Başkanı Hakan Gültekin'in ziyarerine BelediyeBaşkan Yardımcısı İbrahim Yıldırtan,Belediye Meclis Üyeleri Yunus Önkibar ve Muhammet Özyurt'ta eşlik ediler.

Belediye Başkanı Hakan Gültekin'i,İlçe Başkanı Kemal Ural Başkanlığı'nda İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan,Belediye Meclis Üyeleri Erdoğan Buçan,Nihal Sever ve Mustafa Örsoğlu,İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Ayata,Ergün Alçın,Müjgan Seferoğlu Gültekin,Cengiz Yaşar Kuyumcu,Selime Öztekeşin ve Rize Eski İl Başkanı Saltuk Deniz katıldı.

Belediye Başkanı Gültekin " Seçimlerden hemen sonra yapacağımız ziyareti gecikmeli olsa da bugün yapabiliyoruz. Çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Bundan sonraki süreçte siyasi partilerimizin başkanlarıyla sıksık bir araya gelip onlarında görüş ve önerilerini alarak birlikte çalışmanın yollarını oluşturacağız" dedi.

CHP İlçe Başkanı Kemal Ural;"Belediyecilik artık sadece alt yapı çalışmaları değil çevreciliği ön plana alan bir anlayışı hedeflemek anlamına gelmiştir. Avrupa kenti olacağız derken özellikle Çevrecilik konusunun çök ön plana alınması gerekmektedir.Bu anlamda özellike tüm dünyanın göz bebeği olan Fırtına Vadisini koruyucu önlemleri ön planda tutmamız gerekmektedir." dedi.

Ziyaret basına kapalı olarak devam etti....

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz MEB,Neslican'ın adının okuluna verilmesini redetti.

MEB,Neslican'ın adının okuluna verilmesini redetti.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık