Ana Sayfa Yerel Gündem Ardeşen Belediyesi Düz Mahalle yolunu yeniliyor.

Ardeşen Belediyesi Düz Mahalle yolunu yeniliyor.

Altyapı çalışmalarının tamamlandığı Düz Mahalle gurup yolu 08.12.2015 tarihi itibarıyla yol betonlamasına başlanacaktır.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2015 Salı 08:42
Ardeşen Belediyesi Düz Mahalle yolunu yeniliyor.

1.5 kilometrelik Düz Mahalle gurup yolunun tretuvar ve su hatları yenilenip betonlama çalışması başlaması için start verildi.  Yol betonlama çalışması sebebiyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılıp alternatif yol olarak Şentepe, Kahveciler, Seslikaya ve Yavuz köyü dere yolları kullanılacaktır.  Yol betonlama çalışması  yazın çay mevsimi olması nedeniyle vatandaşın daha fazla mağdur olmaması için  kış mevsimine alınması uygun görülmüştür.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin; “Ardeşen Belediyesi olarak 1.5 kilometrelik yol en kısa zamanda tamamlanacaktır. Eski yol ihtiyacı karşılamakta yetersiz kaldığından kentsel yenileme kapsamında böyle bir çalışmayı yürüttük. Bu zaman zarfında vatandaşımıza verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür diliyoruz. Ancak altyapı hizmetleriyle beraber yol tamamlandıktan sonra da birçok yola ulaşımın sağlandığı bu gurup yolu hem yaya hem de araç trafiği açısından önemli bir rahatlık getirecektir. En kısa zamanda bu yolu bitirip açılışını halkımızla bereber gerçekleştirmek istiyoruz. Çalışmalar esnasında bize yardımcı olan, aksaklıklara sabır gösteren herkese teşekkür ediyorum. ” dedi.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 'Bir ülkeyi yöneten insan kendi ülkesinin toprağına galoşla basmaz'

'Bir ülkeyi yöneten insan kendi ülkesinin toprağına galoşla basmaz'

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık