Ana Sayfa Güncel Ardeşen Belediyesi Halk Günü Toplantıları yapacak..

Ardeşen Belediyesi Halk Günü Toplantıları yapacak..

Ardeşen Belediyesi her ayın ilk Salı günü "Halk Günü Toplantısı" düzenleyecek..İlk toplantı 14 Ekim 2014 salı günü saat 09.30 da

Giriş Tarihi: 13 Ekim 2014 Pazartesi 12:21
Ardeşen Belediyesi Halk Günü Toplantıları yapacak..
  Ardeşen Belediyesi’nin her ay'ın ilk haftası salı günü gerçekleştireceği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği “Halk Günü Toplantılarısı” yapılacaktır. Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’in makamında gerçekleştirileceği halk günleri toplantısında, her Ardeşenli başkanla birebir görüşme imkânı bulacak. Belediye Başkanı Gültekin, amaçlarının tüm Ardeşenliler ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti.


Ardeşen Belediyesi’nin yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak ve ortak çözümde buluşmak anlayışıyla hayata geçireceği Halk Günü Toplantıları’nda Ardeşenliler, her konuda taleplerini Başkan Gültekin’e iletebilecekler. Başkan yardımcıları ve tüm birim müdürlerinin hazır bulunacağı toplantıda talepler ilgili müdürlüklere iletililecek Görüşmedeki taleplerin takip ve işin sonuçlandırılması için hazırlanan formda başkan notunu alarak ilgili birime iletecek. Bazı talepler anında yerine getirilirken, zaman gereken konularda ise hazırlanan form desteği ile iş takibi gerçekleşecek. Vatandaşla ilgili bilgilerin hazır bulunduğu form ile ilgili müdürlük tarafından takibi yapılacak. Ayrıca dosyalanan formlardaki bilgilerle halkla ilişkiler birimince kişi ile iletişime geçilerek, işleyiş hakkında bilgiler alınma yoluna gidiliyor. Bununla hem iş takibi hem de kurumun halkla ilişkileri gerçekleştirilmiş olacak.

gelişimtv.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık