Ana Sayfa Spor Ardeşen Kültür Derneği'nin destek kampanyası sürüyor.

Ardeşen Kültür Derneği'nin destek kampanyası sürüyor.

Ankara Ardeşen Kültür Derneği'nin ,Ardeşen Gençlik Spor Kulubü(GSK) Bayan Hentbol takımının Ankara Kampı için açtığı destek ve dayanışma kampanyası sürüyor.

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2015 Pazar 09:28
Ardeşen Kültür Derneği'nin destek kampanyası sürüyor.

Ankara'da çalışmalarını sürdüren Ardeşen Kültür Derneği'nin Ardeşen Gençlik Spor Kulübü Bayan Hentbol takımının Ankara'da yapacağı kampa destek olmak üzere başlatmış olduğu bağış kampanyası sürüyor..

Konuyla ilgili olarak Derneği'n web sayfasından yapılan duyuru...

 

"DESTEK VE BAĞIŞ KAMPANYASI

ARDEŞEN BAYAN HENTBOL TAKIMINI ANKARADA AĞIRLAYACAĞIZ

 

Ardeşen Gençlik Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımımız 17 kişilik ekibi ile 9 Ocak 2015 tarihinde çeşitli spor kulüpleri ile karşılaşmak için 9 günlük Ankara Kampına geliyor.

Avrupa çeyrek finaline kadar çıkabilen bölgemizde süper lige çıkmış tek bayan takımımıza, maddi ve manevi destek vermek biz Karadenizliler için zevkle yapacağımız bir dayanışma olacağı düşüncesindeyiz.

Desteğimizi; yapılacak maçlara katılarak vermeliyiz.

Ancak birde spor kulübümüzün maddi desteğe ihtiyacı olduğu bilincinde olarak Ankara’da onları en iyi şekilde ağırlama gibi bir sorumluluk duymaktayız.

Ardeşen Kültür Derneği yönetimimize gelen destekleyici bulma isteminde; Yönetim Kurulumuz Ardeşen’li işadamlarımızın çok az sayıda olması ve her seferinde onlara müracaat etmemizin onları zor durumda bırakacağını düşünerek bir kampanya başlatmak istedik.

Kampanyamızın planlamasını, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Cengiz Tekinin Hesabında toplayarak yapılacak bağışların daha sonra;

Bağış yapan her kesin bağış miktarı ile birlikte web ve Facebook sayfamızda yayınlanmasını

17 kişilik kafilenin 9 günlük kampının otel, yemek vs. giderinin yaklaşık 9.000 TL civarında olacağı ve bu miktarın toplanması durumunda web sitemizde yayınlanarak kampanyaya son verilmesini,

Harcama kalemleri faturalarının web sayfamızda yayınlamasını,

Toplanan bağışların masrafları karşıladıktan sonra artan miktar olması durumunda bağış makbuzu ile kulübe bağış yapılarak bağış makbuzunun da web sitemizde yayınlanmasını

Ve önce yönetim kurulu üyeleri olarak aramızda toplayacağımız 1.000 TL lik bağışı yaparak kampanyayı başlatmanın uygun olacağını düşündük.

Hemşerilik duyguları ile

Sporseverlik duyguları ile

Bağışın en küçüğünün de en büyüğünün de aynı derecede çok önemli olduğu bilinci ile

Desteğin bir iki kişinin yapacağı katkı ile değil yüzlerce kişi ile hem maddi hem de maçlara katılarak manevi olarak desteklenmesinin çok anlamlı olacağı ve farklı bir sosyal dayanışma bilincimizi göstereceğimiz düşüncesi ile haydi desteğe diyor takımımıza başarılar diliyoruz.

ARDEŞEN KÜLTÜR DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU

 

Not: Kampanyamız 18 Ocak 2014 tarihinde sona erecektir.

 

HESAP NUMARASI:

CENGİZ TEKİN Tel: 532 2309610

TÜRKİYE İŞ BANKASI KIZILAY ŞUBESİ

HESAP NO: 4214 1037267

TR 6700 0640 0000 1421 4103 7267

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık