Ana Sayfa Yerel Gündem Ardeşen Müftü Mahallesinde yol betonlama çalışmaları.

Ardeşen Müftü Mahallesinde yol betonlama çalışmaları.

Ardeşen Belediyesi mahallelerdeki alt yapı çalışmalarına devam ediyor. Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin de bu çalışmaları yerinde inceliyor.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2014 Perşembe 14:51
Ardeşen Müftü Mahallesinde yol betonlama çalışmaları.

Ardeşen Belediyesi mahallelerdeki alt yapı çalışmalarına devam ediyor. Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin de bu çalışmaları yerinde inceliyor.

 

Rize’nin Ardeşen ilçesinde belediye tarafından yürütülen çalışmalarla mahallelerdeki alt yapı eksiklikleri gideriliyor. Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin bu kapsamda ilçeye bağlı Merkez ve Müftü Mahallelerinde incelemelerde bulundu. Gültekin’e incelemeleri esnasında Cumhuriyet Halk Partisi Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan da eşlik etti. 

 

İlk olarak Merkez Mahallesi’ne giden başkan Hakan Gültekin ve il genel meclis üyesi Mustafa Buçan mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi. Merkez Mahallesi’nde yapılacak yol betonlaması çalışmaları için gerekli hazırlıklarını yapıldığını anlatan Gültekin, yolun yapımı noktasında karşılaşılan sorunların en kısa sürede aşılmasını ümit ettiğini ifade etti.

 

Merkez Mahallesi’nde incelemelerin ardından Müftü Mahallesi’ne giden Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ve CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan yol genişleme ve betonlama çalışmalarını inceledi.

 

Başkan Gültekin incelemeleri sonrasında yaptığı açıklamada “7 metre genişliğinde yaklaşık 150 metre uzunluğunda yol betonlaması çalışmalarını Müftü Mahallemizde başladık. Çalışmaları en kısa sürede bitirmeyi hedefliyoruz. Muhtarımızın ve vatandaşlarımızın katkılarıyla başladığımız bu çalışma sonrasında bu hat çok güzel bir yol olacak. Geniş yol olunca da yolun güzelliği ortaya çıkıyor. Ben bu konuda katkısı olanlara teşekkür ediyorum. Bugünkü incelemelerime de İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan da eşlik etti. Kendisine teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

 

Yolların geniş olmasının çok önemli olduğunun altını çizen Gültekin, bu konuda halkın daha duyarlı olması gerektiğini vurguladı.

 

CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan ise yaptığı açıklamada, parti gözetmeksizin halkın çıkarları doğrultusunda yapılan her çalışmaya destek vereceğini belirterek, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’in bu doğrultuda yapacağı her türlü çalışmaya yardımcı ve destek olacağını kaydetti.

 

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ve CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan’ın Müftü Mahallesi’ndeki incelemeleri sonrasında mahalle sakinleri tarafından tatlı ikram edildi.

Lazikahaber

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 53.Kolordu taraftar grubundan MHP'ye ziyaret

53.Kolordu taraftar grubundan MHP'ye ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık