Ana Sayfa Yerel Siyaset Ardeşen Saadet Partisinden Konferans.

Ardeşen Saadet Partisinden Konferans.

Ardeşen Saadet Partisi İlçe Teşkilatı divan toplantısı yapıldı.Toplantının ardından konferans düzenlendi.

Giriş Tarihi: 1 Kasım 2014 Cumartesi 22:05
Ardeşen Saadet Partisinden Konferans.

01.11.2014 tarihinden Saadet Partisi Ardeşen İlçe Divan toplantısı yapıldı.Toplantıya katılan GİK Yusuf Yiğit Alp bir konferans verdi.

Saat 14.00 Belediye Kültür Merkezinden düzenlenen toplantıya Eski Genel Başkan Yardımcısı ve GİK Üyesi Yusuf Yiğit Alp,Saadet Partisi Rize İl Başkanı Hasan Uzun ve SP Ardeşen İlçe Başkanı Ekrem Okutan,partililer ve vatandaşlar katıldı.

İlçe Başkanı Ekrem Okutan'ın açılış konuşmasının ardından Kürsüye gelen İl Başkanı Hasan Uzun "2015 yılı Saadet Partisinin iktidara geleceği yıl olacaktır.Bu biz istiyoruz.Halkımız istiyor,Müslüman alemi istiyor" dedi.

İl Başkanı Hasan Uzun'un ardından İlçe Başkanı Okutan tarafından GİK Üyesi Yusuf Yiğit Alp sunumunu yapmak üzere kürsüye davet edildi.

Yusuf Yiğit Alp "birileri bu güzel ülkemizi çökertmek bölmek istiyor.Sizler buraya gelerek bu gidişe artık son vermek için çalışacağınızı belirttiniz sizlere teşekkür ederim" diyerek konuşmasına başladı.

" Türkiye'nin sahibi yok"

Yusuf Yiğit Alpa "Türkiye'nin sahibi yok.Ama , Türkiye'nin sahibi yok diye zannedelerin unuttukları bir şey var.Bu ülkeye sahip çıkacak Milli Görüşçüler var. Artık bu gidişe bir son vermemiz gerekir" dedi.

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık