Ana Sayfa Yerel Gündem Ardeşen Ziraat Odası Seçimleri yapıldı.

Ardeşen Ziraat Odası Seçimleri yapıldı.

Ardeşen Ziraat Odası Seçimleri yapıldı.Turan Kabaoğlu yeniden seçildi.

Giriş Tarihi: 8 Şubat 2015 Pazar 09:10
Ardeşen Ziraat Odası Seçimleri yapıldı.

Ardeşen Ziraat Odası’nda Turan Kabaoğlu given tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.


Ardeşen Ziraat Odası Başkanlığı’nın olağan kongresi Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongreye Rize Eski Milletvekili Hüseyin Avni Kabaoğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan, MHP Ardeşen İlçe Başkanı İhsan Kal, AK Parti Pazar İlçe Başkanı Nurettin İnce, daire amirleri, sivil toplum örgüt temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının divan teşekkülü oluşturuldu. Yönetim kurulunun faaliyet ve diğer raporları okunarak onaylar alındıktan sonra Ardeşen Ziraat Odası Başkanı Turan Kabaoğlu bir konuşma yaptı. Konuşmasında, yıllardır görevde olması hasabiyle bölgeye önemli hizmetleri olduğunu belirtti. 


Yeni oluşacak yönetimle bölgenin tarımına ciddi katkılar sağlayacak projelere devam edeceklerini belirten başkan Kabaoğlu 2007 yılından beri görev yapmakta olduğu Ardeşen Ziraat Odası Başkanlığı’nı 2019 yılına kadar sürdürmek için delegelerden tam destek alarak yeniden başkanlığa getirildi.


Seçim öncesinde daha önceki yönetimde olup yeni yönetimde olmayan ve üyelere başarılı hizmetlerden dolayı plaketler takdim edildi. 21 kişilik meclis yönetimi seçildikten sonra bu isimler arasından da 7 kişilik yönetim kurulu üyeleri belirlendi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 'Bir ülkeyi yöneten insan kendi ülkesinin toprağına galoşla basmaz'

'Bir ülkeyi yöneten insan kendi ülkesinin toprağına galoşla basmaz'

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık