Ana Sayfa Yerel Siyaset Ardeşen’de CHP ile AKP Arasındaki fark..

Ardeşen’de CHP ile AKP Arasındaki fark..

Beşiktaş’ta bölücü terör örgütü tarafından 36’sı polis 8’i sivil 44 vatandaşımızın katledilmesine tepki olarak CHP Ardeşen İlçe Başkanlığı tarafından İlçe Binasına Türk Bayrağı ve büyük siyah bez asılmasına karşı AKP Ardeşen İlçe Binasına herhangi bir şey asılmadı.

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2016 Çarşamba 13:04
Ardeşen’de CHP ile AKP Arasındaki fark..

Beşiktaş’ta bölücü terör örgütü PKK’nın taşeron kuruluşu olan TAK tarafından çevik kuvvet ekiplerine bombalı saldırı olmuş ve saldırı sonucunda 36’sı Polis,8’i sivil toplam 44 vatandaşımız şehit edilmişti.

Bu insanlığa karşı yapılmış olan saldırının ardından tüm yurtta tepkiler gelişmiş vatandaşlarımız Türk Bayraklarıyla saldırının yapıldığı yere gidip tepkilerini göstermişti. Hükümette yaşanan katliamın ardından 1 günlük ulusal yas ilan etmişti.

Katliamın ardından CHP Ardeşen İlçe Başkanlığı tepkisini ortaya koymak üzere ilçe binasına Türk Bayrağı ve yası simgeleyen büyük siyah bez asarken Ardeşen AKP İlçe binasına tepki için herhangi bir şey asılmamış olmasını vatandaşlar iki parti arasında ki farkın göstergesi olarak değerlendirdi.

YORUMLAR
  • yorum2016-12-14 19:39:14İmdat koçer

    İlçe başkanı örnek bi davranış göster hadi omurgalımısın ver istifanı.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık