Ana Sayfa Yerel Gündem ARDEŞEN'DE,ÖLEN MADEN EMEKÇİLERİ İÇİN SİYAH AFİŞLER ASILDI..

ARDEŞEN'DE,ÖLEN MADEN EMEKÇİLERİ İÇİN SİYAH AFİŞLER ASILDI..

Ardeşen Gençlik Merkezi,Soma'da yaşanan katliamda yaşamlarını yitiren Maden Emekçilerini anmak için üst geçitlere siyah afişler astı..

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2014 Çarşamba 23:21
ARDEŞEN'DE,ÖLEN MADEN EMEKÇİLERİ İÇİN  SİYAH AFİŞLER ASILDI..

Soma'da kömür madeninde trafo patlamasından dolaya meydana gelen katliamdan dolayı yaşamlarını yitiren 274 Maden emekçisi anısına Ardeşen Gençlik Merkezi tarafından sahil yolu geçisinde bulunan üst geçitlere ve viyadüklere Siyah afişler asıldı...

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ardeşen Gençlik Merkezi yetkilileri "Soma'da meydana gelen katliam ve yaşanan can kaybı karşısında tepkimizi ve duyarlılığımızı ortaya koymak istedik. Kuruluş çalışmalarını sürdürdüğümüz merkezimizin açılışını yapacaktık.Erteledik. Duyarlılığımızı ortaya koymak için üzerinde hiç bir yazı ve amblem bulunmayan sadece acımızı ve yasımızı ortaya koymak amacıyla Sahil yolunda bulunan üst geçitlere ve viyadükleri siyah afişler astık." dediler.

"Ardeşen'deki tüm sivil toplum örgütlerini şehit olan Maden Emekçilerimiz için ortak hareket etmeye davet ediyoruz."

Ardeşen Gençlik Merkezi yetkilileri Soma'da meydana maden faciasından dolayı şehit olan Maden Emekçileri için Ardeşen'İn ortak duyarlılığını göstermek için tüm sivil toplum örgütlerini ortak hareket etmeye çağırdıklarını ve yapılacak olan her türlü girişime destek vereceklerini söylediler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Fındıklı Kadın Kollarından ,TBMM Başkanına istifa çağrısı..

CHP Fındıklı Kadın Kollarından ,TBMM Başkanına istifa çağrısı..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık