Ana Sayfa Spor Ardeşenspor'un Efsane kaptanı Türkoğlu Mezarı Başında Anıldı

Ardeşenspor'un Efsane kaptanı Türkoğlu Mezarı Başında Anıldı

Ardeşenspor’un efsane kaptanı Temel Türkoğlu ölümünün 4. Yılında mezarı başında anıldı.

Giriş Tarihi: 26 Haziran 2015 Cuma 14:26
Ardeşenspor'un Efsane kaptanı Türkoğlu Mezarı Başında Anıldı

Mustafa ÖZYANIK-LAZHABER53

 

Ardeşenspor’un efsane kaptanı Temel Türkoğlu ölümünün 4. Yılında mezarı başında anıldı.

 

Ardeşenspor’un efsane kaptanı olan ve 2011’de geçirdiği kaza sonrasında hayatını kaybeden Temel Türkoğlu, ölümünün 4. Yıldönümünde Ardeşen’deki mezarı başında anıldı.

 

Ardeşenspor Futbol Şube Sorumlusu Asım Müftüoğlu, Ardeşenspor antrenörleri Selim Kabaoğlu ile Yaşar Çırakoğlu, Temel Türkoğlu’nun abisi Yalçın Türkoğlu ve Ardeşenspor Yıldız Bayanlar Futbol Takımı efsane kaptan Temel Türkoğlu’nu mezarı başında andı.

 

 

Ardeşenspor Yıldız Bayanlar Futbol Takımı futbolcularına Temel Türkoğlu’nu anlatan Ardeşenspor Futbol Şube Sorumlusu Asım Müftüoğlu “O öyle bir insandı ki, hem ailesine hem çevresindekilere hem de kulübüne çok değer veren biriydi. Kulübümüze çok büyük hizmetleri oldu. Aramızdan ayrılışı bizi son derece üzdü. Biz Ardeşenspor Kulübü olarak her sene Temel Türkoğlu’nun mezarı başında anma merasimi yapıyoruz. Bu sene buna siz değerli yavrularımızla birlikte buradayız.” Dedi.

 

 

Müftüoğlu’nun, açıklamasından sonra okunan dualarla birlikte Ardeşenspor Yıldız Bayanlar Futbol Takımı oyuncuları Türkoğlu’nun mezarına çiçek bıraktı. Takım daha sonra Türkiye Yıldız Bayanlar Türkiye Şampiyonası müsabakasına çıkmak için Rize’ye hareket etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık