Ana Sayfa Yerel Siyaset Artvin CHP heyeti Ankara'da

Artvin CHP heyeti Ankara'da

CHP Artvin Merkez ilçe Başkanlığı Artvin Milletvekili ve CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Av. Uğur Bayraktutan'ın misafiri olarak Ankara'ya gitti.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2014 Cuma 08:01
Artvin CHP heyeti Ankara'da

Hayati Akbaş

ANKARA-CHP Artvin Merkez ilçe Başkanlığı Artvin Milletvekili ve CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Av. Uğur Bayraktutan'ın misafiri olarak Ankara'ya gitti.

Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan'ı TBMM'deki makamında ziyaret eden Artvin heyeti Bayraktutan'ın programı dâhilinde TBMM'de CHP Grup toplantısını izledi. Daha sonra  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu makamında ziyaret eden Artvinliler, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu Artvin'e davet etti. Ziyaretten oldukça memnun kalan Genel Başkan Kılıçdaroğlu Artvin'e özel bir sevgisinin olduğu belirterek mutlaka geleceğinin müjdesini verdi.

 Artvin heyeti CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve Levent Gök'ü ziyaret etti. Birçok Milletvekilleri ile bir araya gelen CHP Artvin Merkez ilçe örgütü temsilcileri Genel seçim öncesi partinin programı hakkında bilgi aldı.

Heyet Anıtkabir ziyareti yaptıktan sonra Uğur Bayraktutan'ın CHP Genel Merkezindeki makamına “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular. CHP YDK Başkanı ve Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Artvin heyetini CHP Genel Merkezinde gezdirerek birçok Genel Başkan Yardımcısını makamında ziyaret ettiler.

 İlyas Şahin Başkanlığındaki CHP Artvin Merkez İlçe Örgütü temsilcileri 2 günlük Ankara programından ötürü oldukça memnun olduklarını belirterek Akşam uçağıyla Ankara'dan ayrıldılar

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık