Ana Sayfa Yerel Siyaset Artvin MHP'de devir teslim yapıldı.

Artvin MHP'de devir teslim yapıldı.

Serdar Kılınç Mazbatasını Alarak MHP İl Başkanlığı Görevini Nedim Özer'den Devraldı

Giriş Tarihi: 1 Mart 2015 Pazar 07:59
Artvin MHP'de devir teslim yapıldı.

Hayati Akbaş

 

ARTVİN-Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl Başkanlığı 11'inci olağan kongresinde il başkanlığına seçilen Serdar Kılınç Mazbatasını alarak resmen MHP Artvin İl Başkanlığı görevini devraldı.

 

MHP'nin Artvin 11'inci olağan kongresinde tek aday olarak seçime giren ve kullanılan oyların tamamını alarak MHP Artvin Başkanlığına seçilen Serdar Kılınç yönetim kurulu üyeleri ve partilerle beraber Artvin Adliye Sarayına giderek mazbatasını aldı.

 

Mazbatasını seçim kurulu yetkililerinden alan Serdar Kılıınç Partililerin tebriklerini kabul etti. Kılınç ve beraberindekiler daha sonra günün anısına adliye çıkışında fotoğraf çektirdi.

 

Beraberinde ki yönetim kurulu üyeleriyle parti binasına gelen MHP Yeni İl Başkanı Serdar Kılınç ilk değerlendirme toplantısını yaptı.

 

Kılınç İl Başkanları toplantısı için Ankara'ya gideceğini o yüzden bu ilk değerlendirme toplantısını sıkıştırılmış bir şekilde gerçekleştirdiğini kaydetti. Kılınç bir önceki yönetimden son seçimlerde oylarını artırmış bir MHP yönetimi devraldıklarını ifade ederek kendilerinin bu çıtayı daha da yükseklere taşımak için gayret göstermeleri gerektiğini kaydetti.

 

Genç ve dinamik bir ekip kurduklarını, bu ekibin Artvin'de önemli başarılara imza atacağına inancının tam olduğunu kaydeden Kılınç ülkemizin ve siyasi partilerin yavaş yavaş 7 Haziran Genel Seçimleri havasına girdiğini, bu sürecin ülkemiz ve milletimiz için önemli bir dönüm noktası olduğunu dile getirerek MHP'nin hem Artvin'de hem de ülke genelinde seçimlerde daha güçlü bir şekilde çıkması için gece gündüz demeden çalışmaları gerektiğini söyledi.

 

Toplantıya katılan bir önce ki il başkanı Nedim Özer'de seçilen yeni il yönetimine başarılar dileyerek ülkücü anlayış içinde bu kutsal vatana ve devlete hizmet için çıkılan bu yolda dönem dönem sıkıntılarla karşılaşılacağını ancak asla yılmadan, vazgeçmeden mücadele etmenin önemli olduğunu belirtti. Özer, yönetimde olmasa bile yıllarını bu davaya adamış bir Ülkücü MHP'li olarak her zaman yeni il yönetiminin yanında olduğunu belirtti.

 

Toplantı sonrası Serdar Kılınç İl Başkanlığı görevini Nedim Özer'den törenle devraldı.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık