Ana Sayfa Kültürel Artvin’de Gençlere Fotoğrafı Sevdiriyorlar..

Artvin’de Gençlere Fotoğrafı Sevdiriyorlar..

Yürütücülüğünü Artvin Çoruh Spor Kulübünün yaptığı “ Gençlerimiz Fotoğrafçılık Atölyesinde “ Projesi Start Alıyor.

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2014 Çarşamba 21:40
Artvin’de Gençlere Fotoğrafı Sevdiriyorlar..

Hayati Akbaş

ARTVİN-Gençlik ve Spor Bakanlığı 2014-1 Çağrı Döneminde kabul edilen “ Gençlerimiz Fotoğrafçılık Atölyesinde “ projesi şimdiden şehrimize hareketlilik getirdi. Proje Koordinatörü ve Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Başköylü’den proje ile alakalı faaliyetler hakkında bilgi aldık.

Başköylü proje hakkında verdiği bilgilerde; “Proje ile Birlikte İlimizde30’ar kişilik 2 ayrı grupta toplam 60 kişiye gönüllülük esası ile alanında uzman yerel eğitmenler tarafından Temel Fotoğrafçılık Eğitimi verilecek Eğitimin Ardından

Borçka (Karagöl), Arhavi (Çifte Köprü Ve Mençuna Şelalesi, Şavşat(Karagöl Ve Milli Parklar), Yusufeli(Barhal), İl Merkezi(Deriner Barajı, Atatepe Ve Kafkasör)

Mevkilerine günlük Foto safari Düzenlenecek. Projeden 14-29 Yaş Arası herkes yararlanabilecek.

Projenin Hedefleri

Gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerinin desteklenmesi, potansiyellerini gerçekleştirmelerine imkân sağlanması, Fotoğrafçılık sanatının yaygınlaştırılması, Dezavantajlı gençlerin sosyal hayata kazandırılması, Hareketliliğin artırılması, Sosyal dışlanmayla mücadele edilmesi, sosyal uyumun güçlendirmesi, Kişisel ve sosyal gelişimlerinin desteklenmesi, potansiyellerini gerçekleştirmelerine imkân sağlanması, Gençler arasında, ortak bir amaç etrafında birlikte çalışmanın ve hoşgörünün teşvik edilmesi, Sosyal hayatın her alanına etkin katılımının teşvik edilmesi, Dezavantajlı gençlerin sosyal hayata kazandırılması, Hareketliliğin artırılması

 

Proje Ekibi

1-Mehmet Başköylü- Proje Koordinatörü, 2-R. Berkan Bakır – Koordinatör Asistanı

 

Başvuru Ve Bilgi İçin

PROJE DESTEK OFİSİ:  Çarşı Mah. İnönü Cad. Askerlik Şubesi Karşısı, Orman Bölge Müdürlüğü Yanı-925 Gümüşçülük, Mehmet Başköylü: 0532 541 96 49 - 0539 951 15 89, Berkan Bakır: 0544 839 94 81” ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fındıklı'da Film günleri başlıyor..

Fındıklı'da Film günleri başlıyor..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık