Ana Sayfa Eğitim Artvin’de Hediyelik Eşya ve Tasarım ve Modelleme kursu açılıyor

Artvin’de Hediyelik Eşya ve Tasarım ve Modelleme kursu açılıyor

Artvin Çoruh Üniversitesi ve Türkiye İş Kurumu işbirliği ile birincisi başarı ile tamamlanan Ahşap Hediyelik Eşya Tasarım ve Modelleme Kursu’nun ikincisinin açılması için çalışmalar başladı. İlk kursa gösterilen ilgi ve kurs sonunda yeniden artan ilgi üzerine ikincisi için harekete geçildi.

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2014 Pazartesi 06:11
Artvin’de Hediyelik Eşya ve Tasarım ve Modelleme kursu açılıyor

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Çoruh Üniversitesi ve Türkiye İş Kurumu işbirliği ile 2’ncisi açılacak kurs için kamuoyuna basın aracılı ile bir duyuru yapıldı. Duyuru da şu ifadelere yer verildi: “İlimizdeki hediyelik eşya tasarımı ve modellenmesi konusundaki çalışmaların yetersizliği Çoruh Üniversitesini harekete geçirmiş Türkiye İş Kurumu ile işbirliği yapılarak bu kurs programlanmıştır.

Çoruh Üniversitesinin mekân, malzeme, makine ve bilgisayarlı işleme teknolojileri (CNC) desteğini üstlendiği programda Türkiye İş Kurumu da bu konuda yetenekli ve istekli kursiyerlere yeni bir istihdam alanı yaratma hedefindedir.

Ahşap Hediyelik Eşya Kursu, Artvin Orta Mahalle’de bulunan Üniversitemize ait Sürekli Eğitim Merkezinde yapılacaktır.

Kurs, 29 Eylül 2014 tarihinde başlayacaktır. Katılmak isteyenlerin Program Koordinatörü Öğr. Gör. Gökhan Bayyurt’a  0532 637 37 46 nolu cep numarasından ulaşmaları ve ön kayıt yaptırmaları gerekmektedir. İlgilenen, yetenekli, iş arayanlara, meslek edinmek isteyenlere duyurulur.”

 

YORUMLAR
  • yorum2017-05-31 20:10:15Muzaffer sağır

    Ben istanbulda öğretmenim doğal ahşap oyuncakyapıyorum. Sergiler anıyorum.memleketim artvinde böyle bir çalışmanın başlamasına çok sevindim keşke orada olsaydım çalışmalara katılırım. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ahşaparabalarim.com ahşap dostu

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık