Ana Sayfa Spor Artvin’de Uluslararası Masa Tenisi turnuvası düzenlendi.

Artvin’de Uluslararası Masa Tenisi turnuvası düzenlendi.

Artvin’de Uluslararası Masa Tenisi Dostluk Kupası müsabakaları yapıldı.

Giriş Tarihi: 19 Eylül 2014 Cuma 09:57
Artvin’de Uluslararası Masa Tenisi turnuvası düzenlendi.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliğinin 2014 yılı faaliyet programında yer alan Artvin Masa Tenisi Yıldız-Genç sporcuları ile Gürcistan/Batum sporcuları arasındaki Dostluk Kupası müsabakaları 10-12 Eylül 2014 tarihleri arasında Arhavi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor salonunda yapıldı.

Bu müsabakalara 21 Erkek,7 Kız olmak üzere toplam 28 sporcu katıldı. Müsabakalara Batum takımı 6 erkek,4 kız olmak üzere toplam 10 sporcuyla katıldı. Ayrıca müsabakalara Rize takımı 4 Erkek sporcu, Trabzon takımı 3 Erkek sporcu, Artvin-Arhavi takımı 3 Kız 5 Erkek sporcu, Hopa takımı 3 Erkek sporcu ile katıldı.

Batum takımı müsabakalara; Gürcistan Masa Tenisi Federasyon Başkan Yardımcısı Avto Menabde, Antrenör Jora Sarkhanyani ve Sporcular; Vadim Avdalov,David Mikadze,Bachana Pasanidze,Anri Devadze,Luka Nadaraia,Anna Nikoian,Elza Makhachadze,Magda Rizhvadze ve Linda Chikvaidze eşliğinde katıldı.

Artvin takımı müsabakalara; Antrenör Ümit Aksu ve Sporcular; Furkan Akkaya, Ramazan Özkan, Yusuf Kılıç, Muhammet Büyükoğlu, Yunus Can Kanbur, Büşra Altın, Kardelen Kılıç ve Emine Büyükoğlu eşliğinde katıldı.

Hopa takımı müsabakalara; Antrenör Leyla Aysan ve Sporcular; Murat Altınkaya, Bekir Şanlı ve Onur Gürsoy eşliğinde katıldı.

Rize takımı müsabakalara; Antrenör Gökhan Çakır ve Sporcular; Hicret Yılmaz, Furkan Yılmaz, Baki Uzun ve Hamit Rakıcı eşliğinde katıldı.

Trabzon takımı müsabakalara; Antrenör Mustafa Akyüz, Antrenör Barış Uzun ve Sporcular; Emirhan Ergün, Ümit Sarı ve Umut Kaan Uzun eşliğinde katıldı.

Müsabakalar erkeklerde 7’şer sporcudan oluşan 3 grupta yapılmıştır. Her gruptan 3 sporcu çıkmış olup 9 sporcudan oluşan Final grubu oluşturularak müsabakalar oynanmıştır. Kızlarda ise 7 sporcudan oluşan Final grubu oluşturularak müsabakalar oynandı.

Müsabakalar sonucunda Erkeklerde Grup maçları sonucunda dereceye giren sporcular:

A Grubu: B Grubu:            C Grubu:

1-Vadim Avdalov 1- Hicret Yılmaz 1- David Mikadze, 2-Anri Devadze 2-Bachana Pasanidze 2- Furkan Yılmaz, 3-Hamit Rakıcı 3- Murat Altınkaya 3- Furkan Akkaya

 

 Erkekler Final Grubunda Dereceye Giren Sporcular:

1-Vadim Avdalov – Batum, 2-Hicret Yılmaz – Rize, 3-           David Mikadze – Batum, 4-Bachana Pasanidze - Batum

Kızlar Final Grubunda Dereceye Giren Sporcular:

1-Anna Nikoian – Batum, 2-Büşra Altın – Artvin, 3-Elza Makhachadze – Batum, 3-Kardelen Kılıç – Artvin, 4-Emine Büyükoğlu - Artvin

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık