Ana Sayfa Spor Artvinli güreşçiler Azerbaycan'dan Madalyalarla döndüler

Artvinli güreşçiler Azerbaycan'dan Madalyalarla döndüler

Artvin Belediyesi Güreş İhtisas Spor Kulübü Azerbaycan’da düzenlenen güreş turnuvasına damga vurarak 3 Altın Bir Gümüş madalya aldı.

Giriş Tarihi: 25 Haziran 2016 Cumartesi 17:22
Artvinli güreşçiler Azerbaycan'dan Madalyalarla döndüler

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Belediyesi Güreş İhtisas Spor Kulübü Azerbaycan’da düzenlenen güreş turnuvasına damga vurarak 3 Altın Bir Gümüş madalya aldı.

Azerbaycan’ın Milli Kurtuluş Gününde düzenlenen Serbest açık turnuvasında 3 Altın Bir Gümüş madalyayla döndü. Artvin Belediye Güreş İhtisas Spor Kulübü Güreşçileri 29 Kiloda Tahsin Öztürk,54 Kiloda Kürşat Toromanoğlu, 58 Kiloda Can Gülçay Altın madalya Alırken, 46 Kiloda Muammer Günay ise Gümüş Madalya kazandı.

Kulüp Başkanı Aydemir Akköy, takım hocası Zaza Vardidze ve Sporcular Artvin Belediyesi Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret ettiler.

Artvin Belediyesi Başkanı Mehmet Kocatepe Azerbaycan da başarılı olan Belediye Güreş İhtisas Spor Kulübü Güreşçilerinin başarılarından dolayı tek tek tebrik etti. Kocatepe, “Bu daha başlangıç inşallah bu başarılar daha çok olacak ve Artvin’den milli takıma Sporcu yollarız. Amacımız Artvin’de milli takıma sporcu yollamak. Bizim için vazgeçilmez şeylerden biri okumak bu yüzden sporcularımızın tek tek karnelerini kontrol ettim ve şükürler olsun ki hiç birinin zayıfı yok bu yüzden hem Azerbaycan’da ki başarılarından dolayı hem de Karnelerinin güzel olmasından dolayı kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Ziyaret başarılı sporculara Başkan Kocatepe tarafından Madalya ve çeyrek altınla ödüllendirilmesinin ardından sona erdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık