Ana Sayfa Yerel Siyaset Bayraktutan Artvin'in ilçelerini gezmeye devam ediyor

Bayraktutan Artvin'in ilçelerini gezmeye devam ediyor

CHP Artvin Milletvekili Bayraktutan bu defa da Ardanuç ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların dertlerini dinledi.

Giriş Tarihi: 8 Eylül 2013 Pazar 10:29
Bayraktutan Artvin'in ilçelerini gezmeye devam ediyor

Hayati Akbaş
ARDANUÇ-CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, vekil olduktan sonra yaptığı aktif meclis çalışmasını tatil döneminde de sürdürmeyi ihmal etmiyor. Vekil bir yandan bölgeyi gezerek yeni döneme ilişkin mecliste yapabileceği çalışmaları tespit ederken diğer yandan da seçim bölgesindeki vatandaşlar ile diyaloğunu güçlendirmeye devam ediyor. 
CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan bu kapsamda ilçe gezilerini de sürdürüyor. Bayraktutan'ın bu sefer ki durağı Ardanuç ilçesiydi. Ardanuç ilçesine beraberinde İl Başkanı Seçkin Kurt ile birlikte gelen Uğur Bayraktutan, ilk olarak Ardanuç'un CHP'li belediye başkanı Yıldırım Demir'i ziyaret etti. Burada başkan Yıldırım Demir'den ilçenin sorunları ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgi alan Bayraktutan, ayrıca bu görüşmede CHP ilçe başkanı Mesut Aksakal'da hazır bulundu. 
Belediye ziyaretini tamamlayan CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve beraberindekiler ilçede esnaf gezisinde bulundular. İlçenin pazarına da uğrayan CHP'liler burada vatandaşlarla da görüştüler. Vatandaşların ve pazarcıların sorunlarını dinleyen Vekil Bayraktutan ve beraberindekiler, sık sık not olarak sorunları bizzat yerinde tespit etmiş oldular. Bayraktutan'ın vatandaşlarla kurduğu sıcak diyalog dikkatlerden kaçmazken, vatandaşların Bayraktutan'ı bağırlarına basması ise bir başka dikkat çeken nokta oldu. 
Bayraktutan'ın esnaf gezisinde rastladığı vatandaşlar pahalılıktan yakınırlarken ilçenin sorunlarına da vurgu yaptıkları görüldü. Tespit ettiği sorunları meclis kürsüsünden dile getireceğinin sözünü veren Bayraktutan, tüm ilçe merkezini gezdikten sonra Ardanuç'ta vatandaşlarla birlikte Belediye Parkı'nda çay içti ve vatandaşlarla bir süre de burada sohbet etti. 
Gezisini tamamlayan CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, İl Başkanı Seçkin Kurt ve beraberindekiler Artvin'e döndüler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık