Ana Sayfa Yerel Siyaset Bekaroğlu Fındıklı CHP'yi Ziyaret Etti

Bekaroğlu Fındıklı CHP'yi Ziyaret Etti

CHP,PM'ne seçilen Bekaroğlu Fındıklı CHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 11 Eylül 2014 Perşembe 06:22
Bekaroğlu Fındıklı CHP'yi Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi'nin 5-6 Eylül tarihlerinde yapılan 18.Olağanüstü kongresinde Parti Meclisi üyeliğine seçilen Prof.Dr.Mehmet Bekaroğlu Fındıklı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

10 Eylül tarihinde gerçekleştirilen ziyarette Fındıklı İlçe Başkanı,Yönetim Kurulu Üyeleri ,Belediye Meclis üyeleri ve İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte Ali Fikri Saatçi ve Mahmut Bozkurt'da bulundu.

Konuyla ilgili açıklama yapan İlçe Başkanı M.Oktay Büyüklü "Partimizin yönetim kadarolarıyla birlikte PM üyeliğine seçilen Sayın Mehmet Bekaroğlu ile ilk toplantımızı yaptık. Kendisinin programı yoğun olduğu için kısa süreli bir porgram yapıldı.Önümüzdeki günlerde Sayın Bekaroğlu ile birlikte çok daha geniş kapsam ve katılımlı toplantılar düzenleyeceğiz.Kendisine partimizde yapacağı çalışmalar için başarılar diliyoruz "dedi.

İlçe sekreteri Kadirhan Kadıoğlu'nun Partinin çalışmaları ile iligli kısa bilgiler verdiği konuşmanın ardından söz alan CHP PM Üyesi Mehmet Bekaroğlu ,partiye geliş süreci ile iligli açıklamalar yaptıktan sonra "2015 yılında yapılacak seçimler çok önemli. Bu seçimler Erdoğan'ın başkanlık sistemine geçişi çoğunluğu sağlayıp sağlayamayacağının bir seçimi olacak.Bunun için çok çalışmalıyız. Gerçek demokrasiyi ayağa kaldırmamız gerekiyor. Bunu yapacak olanda Sol Sosyal Demokrat partidir. CHP hazırlayacağı Sol Sosyal demokrat bir porgramla ve 9 ay süresince yapacağı çalışmayla Türkiye'yi ciddi bir sıkıntıdan kurtarır. Türkiye'de gerçek anlamda bir demokrasi kurulmazsa Türkiye'yi bri arada tutmak zordur.CHP ,Türkiye'yi sıkıntıdan kurtaracak potansiyele sahip  partidir. Bu gücü vardır. Halkın anlayacağı bir dili kullanan bir seçim beyannamesini kısa sürede hazırlayıp ve  aramızda ki her türlü sıkıntıları bir kenara bırakıp hep birlikte seferber olmalıyız. Ben bu konuda çok heyecanlıyım başarabileceğimize ve Türkiyeyei bu sıkıntıda kurtaracağımıza inanıyorum" dedi.

Daha sonra sırasıyla İlçe Başkanı M.Oktay Büyüklü,Ali Fikri Saatçi ve Mahmut Bozkurt söz aldı. Yapılan konuşmaların ardından toplantı sona erdi.

Toplum Gazetesi

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık