Ana Sayfa Güncel Birleşik Haziran Hareketi Trabzon Şöleni yapıldı.

Birleşik Haziran Hareketi Trabzon Şöleni yapıldı.

Birleşik Haziran Hareketi Trabzon Şöleni yoğun bir kalabalık ve CHP Milletvekili Gökhan Günaydın'ın katılımıyla yapıldı.

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2014 Pazar 20:07
Birleşik Haziran Hareketi Trabzon Şöleni yapıldı.

Birleşik Haziran Hareketi Trabzon Şöleni saat 12.45'te Trabzon Meydan Parkında yüzlerce kişiniin katılımıyla yapılan basın açıklamasıyla başladı.

Davul zurna eşliğinde oynanan horonlarla Meydan parkını dolduranlar" Bu daha başlangıç,Mücadeleye devam" sloganları attılar.

Basın açıklamasına CHP,ÖDP,HKTP İl başkanları ,Sivil Örgüt temsilcileri ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Birleşik Haziran Hareketi adına yapılan Basın Açıklaması ve CHP Milletvekili Gökhan Günaydın'ın yapmış olduğu konuşmanın ardından kalabalık kitle sloganlarla şölenin yapılacağı Park Cafe Restauran'a doğru yürüyüşe geçti.

Halk oyunları gösterilerinin yapıldığı,şiirlerin okunudğu,müzik dinletilerinin yapıldığı şenlikte CHP Ankara Milletvekili Gökhan Günaydın yapmış olduğu konuşmada ,Birleşik Haziran hareketinin kuruluş nedeni ve bundan sonra yapılacaklarla ilgili bilgiler verdi.

Şenlik Çevre İllerden gelen temsilcilerin yapmış olduğu konuşmaların ardından İlknur Yakupoğlu'nun müzik dinletisinden sonra sona erdi.

Katılımın kalabalalık ve şenliğin coşkulu geçmiş olması Birleşik Haziran Hareketi'nin meclis üyelerini sevindirdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık