Ana Sayfa Yerel Gündem Borçka Belediyesi işçilere kışlık giyeceklerini dağıttı.

Borçka Belediyesi işçilere kışlık giyeceklerini dağıttı.

Yıllar Sonra Elbiselerine Kavuştular

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2014 Cuma 07:41
Borçka Belediyesi işçilere kışlık giyeceklerini dağıttı.

Hayati Akbaş

BORÇKA-Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, sahada görev yapan kanalizasyon, temizlik ve su işleri ekiplerine daha rahat çalışabilmeleri ve sert kış koşullarından etkilenmemeleri için çelik burunlu bot, kışlık elbise, yağmurluk, yelek ve fes dağıtıldı.

Belediye Başkanı Aslan Atan, şantiye sahasında temizlik işlerine elbise dağıtımının ardından çalışanlara kısa bir konuşma yaptı. Başkan Atan; “ Çalışmaların daha aktif yürütülebilmesi için temizlik işleri çalışanları başta olmak üzere diğer sahada ki personelimizin kıyafetleri üzerinde kurumlarını temsil eden bir yazının olması önemli bir husustur. Bu nedenle çalışanlarımızın Borçka Belediyesine ait personel olduğunu belirten kıyafetler giymelerini daha uygun görüyoruz. Ekiplerimiz daha rahat çalışabilmeleri ve sert kış koşullarından etkilenmemeleri için kışlık elbise ile diğer kıyafetlerde bulunuyor. Böylelikle personelimiz çalışmaları daha rahat yapılabilecekler” dedi.

Belediyenin halk ile daha iyi bir şekilde iletişim kurabilmesi ve vatandaşların belediye ile olan ilişkilerinin geliştirilmesi için gereken çabayı gösterdiklerini söyleyen Atan; "Amacımız halkımıza en iyi şekilde hizmet vermektir. Halktan alacağımız destek ile en iyi hizmeti yerine getirmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Borçka Belediyesi olarak yapacağımız çalışmalar ile kentin daha temiz ve modern bir kent olması için gereken çabayı göstereceğiz" dedi.

Kıyafetlerini alan personel, kurumda ilk defa elbise aldıklarını belirterek, üniformalı elbise altında daha güvende çalışacaklarını ve bu güvenin sağlamasına vesile olan Başkanlarına teşekkür ederek, aldıkları elbiseleri ile şantiyenin yolunu tutular.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık