Ana Sayfa Spor Buçan bastırdı, Ardeşen kazandı

Buçan bastırdı, Ardeşen kazandı

Ardeşen İl Genel Meclis üyesi Mustafa Buçan (CHP) vermiş olduğu önergelerle Ardeşen'e gelecek olan yatırım miktarını arttırdı.

Giriş Tarihi: 14 Kasım 2014 Cuma 09:30
Buçan bastırdı, Ardeşen kazandı

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik Ardeşen’e gelerek spor adına yapılacak yatırımlarla ilgili bilgi verdi.

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik’i Ardeşen’de Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Osman Önçırak ve CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan karşıladı.

 

Çelik, Ardeşen Şehir Stadı ve Ardeşen Kapalı Spor Salonu’nda incelemelerde bulundu. Lazika Haber’in takip ettiği incelemeler sonrasında bilgiler veren Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Ardeşen Vali Erdal Ata Stadı’na aydınlatma sistemi kurulacağını söyledi. Yaklaşık maliyeti 75 Bin TL olan proje çalışmalarının başladığını ve 15 gün içerisinde bitirileceğini söyleyen Çelik, stada yeni ve moderne bir skorboard yapılacağının da müjdesini verdi. Kapalı spor salonunun ısınma sorununu radyan ısıtma sistemiyle çözeceklerini söyleyen Çelik, Ardeşen Vali Erdal Ata Stadı ve çevresi ile kapalı spor salonunda yapacakları çalışmaların toplam maliyetinin 200 Bin TL civarında olduğunu belirtti.

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik Ardeşen’e yapılan bu hizmetin getirilmesinde emekleri olan CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan’a ve Rize İl Genel Meclisi'ndeki plan bütçe komisyonu üyelerine teşekkür etti.

 

CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan ise yaptığı açıklamada, Ardeşen’e spor alanında yapılacak hizmetler için İl Genel Meclisi Plan Bütçe Komisyonunda çok çaba sarf ettiğini ve bu yatırımların Ardeşen'e kazandırılmasında emeği geçen plan bütçe komisyonundaki üye arkadaşlarına teşekkür ettiğini söyledi. Buçan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik’in Ardeşen verdiği önem ve destek için kendilerine teşekkür etti.

Mustafa ÖZYANIK-LAZİKA HABERYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık