Ana Sayfa Güncel Bürokrat ve İş adamlarından Ardeşen Belediyesine ziyaret.

Bürokrat ve İş adamlarından Ardeşen Belediyesine ziyaret.

Tüm Bürokrat ve İş Adamları Dayanışma Federasyonu heyeti Ardeşen Belediyesini ziyaret ettiler..

Giriş Tarihi: 28 Eylül 2014 Pazar 13:15
Bürokrat ve İş adamlarından Ardeşen Belediyesine ziyaret.

Tüm Bürokrat ve İş Adamları Sosyal Dayanışma Federasyonu (Tümbifed )Genel Koordinatörü Arif Ekşi öncülüğündeki heyet  Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin tarafından ağırlandı.

Belediye Başkanı Hakan Gültekin “Türkiyenin bir çok bölgesinden temsilen gelen işadamlarını İlçemizde ve bölgemizden gurur duyduklarını, bölgenin eko turizm bağlamında lokomotif rolünü üstlendiğini, bu sebepten ötürü bölgemize gelen her misafirin çok önemli olduğunu, bu öneme binaen bize ve bölgemize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiklerini” söyledi.

Hayri Baba lakabıyla anılan Milli Sporcu Gazeteci ve Spor Yazarı Hayri Ülger’in de aralarında olduğu heyette TÜMBİFED Genel Başkanı Cevdet Akay, TÜMBİAD Başkanı Mihri Cihan Tuzcuoğlu, RİBİAD Başkanı Erol Aykut, İSBİAD Başkanı Ömer El, KOMBİAD Başkanı Pembe Pervin Akın ve Çanlırı Dernekler Birliği Başkanı Mehmet Dereli her biri Belediye Başkanı Hakan Gültekin’e  Ardeşen’de ağırlanmaktan onur duyduklarını ifade ettiler be Başkan Gültekine plaket takdim ettiler. . Daha sonra Belediye Başkanı Hakan Gültekin’de işadamları dernek  başkanlarına birer plaket verdi.

Geişim tv

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık