Ana Sayfa Yerel Gündem Canan Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a yanıt

Canan Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a yanıt

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'ın bugünkü basın toplantısında Kaftancıoğlu hakkında yaptığı skandal açıklamalarla ilgili yanıt geldi.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2018 Salı 20:28
Canan Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a yanıt

Canan Kaftancıoğlu'nun, Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle: 

Recep Tayyip Erdoğan’ın doğrudan şahsımı hedef almış olması benim açımdan çok memnuniyet verici olup, kendisine çok teşekkür ederim.

Şahsımla ilgili yalan, yanlış iftira ve iddialarda bulunması, hedef göstermesi ise içinde bulunduğu durumun acziyetini göstermesi açısından manidardır.

Şahsi ikballeri uğruna devlet ve devlet kurumlarının yalan dolanlarla bu derece itibarsızlaştırılmasına vesile olanlarla başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere yargı önünde hesaplaşacağım.Son söz: korkunun ecele faydası yoktur! Halkız, haklıyız, kazanacağız...

 7 sa.7 saat önce  

Evet Kemal Kılıçdaroğlu’nun milyon dolarlık şirketi olan eniştesi, paraları sıfırlayan çocukları, emrinde MİT’i yok ama aslanlar gibi fikirlerine ve inancına sahip çıkan bir il başkanı ve örgütü var! O nedenle güçlüyüz ve o nedenle korkuyorlar!

 

Kaynak: Canan Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a yanıt

 

 

YORUMLAR
  • yorum2018-01-17 07:12:54Zuğaşı berepe

    Görüyörümki ilkeli ve düşüncelerine ödün vermeden barbarlığın karşısında korkmadan duruş sergileyince o yıkılmayacak dedikleri koca dağlar nasılda yıkılıyormuş.
    Evet yıkılacak o dağlar.
    Çunki halkız biz kazanacağız

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Rize'de sağanak, sel ve heyelana yol açtı, denizde hortum çıktı

Rize'de sağanak, sel ve heyelana yol açtı, denizde hortum çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık