Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Adayı Tahsin Ocaklı Üç ilçede çalışmalarını sürdürdü.

CHP Adayı Tahsin Ocaklı Üç ilçede çalışmalarını sürdürdü.

CHP Rize Milletvekili adayı Tahsin Ocaklı çalışmalarını Ardeşen,Pazar ve Fındıklı ilçelerinde vatandaşlarla buluşmaya devam etti.

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2015 Cuma 18:43
CHP Adayı Tahsin Ocaklı Üç ilçede çalışmalarını sürdürdü.

Cumhuriyet Halk Partisi Rize Milletvekili Adayı Tahsin Ocaklı çalışmalarını bugünde Ardeşen,Pazar ve Fındıklı İlçelerinde sürdürdü.

Güne Ardeşen İlçesinde çalışmalarla başlayan Tahsin Ocaklı , Sivil Toplum Örgüt Temsilcileriyle toplantı,açılışlara katılışlar,vatandaşlarla buluşmalar ve başsağlığı ziyaretlerinde bulunduktan sonra Pazar ilçesine geçti.

Pazar Rehabilatasyon Merkezini Ziyaret

Saat 14.30 'da CHP Pazar Kadın Kollarıyla birlikte Pazar Rehabilatasyon Merkezini ziyarete giden Tahsin Ocaklı buradaki görevlilerle görüşerek Rehabitasyon Merkezinde bakım ve tedavi altında bulunan hastaları ziyaret etti.

Ziyaret esnasında CHP Pazar Kadın Kolları tarafından getirilen yardım malzemeleri de Görevlilere teslim edildi.

Fındıklı Çınarlı Köyünü Ziyaret

Pazar'da çalışmalarını tamamlayan CHP Rize Milletvekili Adayı Tahsin Ocaklı , CHP Fındıklı İlçe Başkanlığı tarafından saat 18.00 'de Çınarlı köyünde düzenlenen halk buluşmasına katıldı.

Çınarlı köylülerinin çok yoğun ilgi gösterdiği toplantı karşılıklı yapılan sohbet ve görüş alışverişlerinin ardından çekilen toplu resimle sona erdirildi.

Tahsin Ocaklı, Çınarlı köyündeki toplantının ardından Fındıklı'da düzenlenen diğer toplantılara katılarak çalışmalarını sürdürdü.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık