Ana Sayfa Güncel CHP Ardeşen İlçe Başkanı URAL : Yeter,Yeter,Yeter !

CHP Ardeşen İlçe Başkanı URAL : Yeter,Yeter,Yeter !

CHP Ardeşen İlçe Başkanı Kemal Ural yazılı bir basın açıklaması yaparak Atatürk havalimanındaki katliama sert tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2016 Perşembe 11:24
CHP Ardeşen İlçe Başkanı URAL : Yeter,Yeter,Yeter !

CHP Ardeşen İlçe Başkanı R.Kemal Ural'ın yazılı basın açıklamasının tam metni..

"YETER,YETER,YETER !"

Yine kan yine terör yine kaos. 36 canımızı daha kaybettik. Yüzlerce yaralımız var. 14 yılda gelinen noktanın maalesef özeti bu.

Ülke yönetmek;

Diplomatlara monşer deyip küçümsemekle, Osmanlı ruhunu geri getirmek hevesi  ile ortadoğunun hamisi olmaya soyunmakla, her olumsuz olayın sebebini geriye dönerek Cumhuriyet ilkelerini eleştirip özde Atatütk’ümüzüitibarsıslaştırmakla,her fırsatta  Muhalefeti ve özellikle CHP yi suçlu ilan etmekle, komşularımıza önce kabadayılık yapıp sonra aman dilemekle, nerdeyse tüm olumsuz gelişmeleri bir üst akla ihale etmekle, önce kolkolagirilip 17-25 aralık hırsızlığından sonra terörist ilan yapıları devlet içinde palazlandırmakla, mezhepsel siyaseti öncelemekle, başkanlık sistemi dayatması ile, kısacası toplumu gerip kutuplaştırmakla olmaz.

Özellikle devlet görevlilerinin tümü, ama başta  en büyüğü olmak üzere toplumun tamamını kucaklayan, Yurtta Barış Dünyada  Barış eksenli tutarlı bir dış siyaset anlayışı ile, Camileri siyaset arenasının dışında tutarak, başka ülkelerin iç işlerine karışmadan normalleşme sürecine ivedilikle dönülmelidir.

Köprüleri, yolları, alanları, geçitleri, inşa etmek her zaman mümkündür. Huzuru, kardeşliği ve birlikte yaşama bilincini yeniden tesis etmek güçtür. Küskünlerin gönlünü fethetmek çok zordur.

Bu vesile ile Atatürk Hava Limanında cereyan eden menfur olayda hayatını kaybeden şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum.

Yaklaşan kandil gecesi ve ramazan bayramının barış ve kardeşliğimizin yeniden pekişmesine sebep olmasını diliyorum.

Ülkemizin başı sağolsun.

 

Rauf Kemal URAL

CHP Ardeşen İlçe Başkanı"

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık