Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Ardeşen İlçe Başkanı URAL'dan yeni yıl mesajı

CHP Ardeşen İlçe Başkanı URAL'dan yeni yıl mesajı

CHP Ardeşen İlçe Başkanı R.Kemal URAL yeni yıl mesajı yayınladı.

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2014 Çarşamba 19:26
CHP Ardeşen İlçe Başkanı URAL'dan yeni yıl mesajı

CHP Ardeşen İlçe Başkanı R.Kemal URAL " 2014 yılı AKP'nin ülkeyi açmaza sürükleyen politikalarının devam ettiği bir yıl oldu. Çok kazanmaya dönük ve iş güvenliğini ihmal eden uygulamalar nedeniyle Soma'da yüzlerce işçimiz hayatını kaybetti.Aynı şekilde diğer maden ocaklarına ve iş yerlerinde de ölümler oldu. Ne yazık ki ölenler öldükleriyle kaldılar. İleri demokasi adı altında insan hakları ihlallerinin artık normal olduğu günler yaşamaya başladık. Padişahlık özlemi içindeki başbakanın Cumhurbaşkanı olduğunu ve artık 1.000 odalı Ak Saray'lar da yaşamaya başladığı günleri dördük. Dış politikada giderek yalnızlaşan iç politikada ise iktidarda kalmak için açık pazarlıkların yapıldığı bir dönem oldu. AKP'nin giderek artan baskıcı politikalarının yaşandığı bir yıl oldu. Olumsuzlukları saymakla bitmez. Ama 2014 yılı aynı zamanda 2015 yılına umutla bakacağımız , toplumsal mücadelenin giderek arttığı ve yaygınlaştığı bir yıl da oldu. Halkımız AKP'nin çok yüzlü politikalarını ayırt etmeye başladı. 

Artık partimize desteğin her geçen gün arttığı bir dönemi yaşıyoruz. Halkımız bizden 2015 yılında AKP 'yi iktidardan göndermemizi bekliyor. 

2015 yılı seçimleri Ülkemiz açısından büyük bir önem taşıyor.Bu nedenle çalışmalarımıza şimdiden başladık. 2015 yılı Türkiye Cumhuriyetini yeniden inşa edeceğimiz bir yıl olacak. Parti yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ve tüm partililierimiz bunun bilinci içindeyiz.

2015 yılının ülkemize barış ,huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle saygılarımı sunuyorum".

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık