Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Ardeşen İlçe Danışma Kurulu toplanıyor.

CHP Ardeşen İlçe Danışma Kurulu toplanıyor.

CHP Ardeşen İlçe Danışma Kurulu toplantısı 06 Şubat 2015 Cuma günü yapılacak.Toplantıda Fırtına Deresinden malzeme alınması ile ilgili önemli açıklamalarda yapılacak.

Giriş Tarihi: 5 Şubat 2015 Perşembe 10:22
CHP Ardeşen İlçe Danışma Kurulu toplanıyor.

CHP Ardeşen İlçe Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre CHP Ardeşen İlçe Danışma Kurulu toplantısı 06 Şubat 2015 Cuma günü Saat 13.00 'de Park Cafe Düğün Salon'unda yapılacak.

İlçe Danışma Kurulu toplantısı tüm parti üyelerinin katılımıyla gerçekleştirikecek.

İlçe Danışma kurulu toplantısında seçim hazırlıklarıyla birlikte Fırtına Deresinden malzeme alınmasıyla ilgili olarak son günlerde yaşanan gelişmelerle ilgili  önemli açıklamaların yapılacağı da öğrenildi.

CHP Ardeşen İlçe Başkanı R.Kemal URAL " Genişletilmiş İlçe Danışma Kurulu toplantımızı tüm parti üyelerimizin ve partimize gönül vermiş dostlarımızın katılımıyla gerçekleştireceğiz. Amacımız seçim çalışmalarımızı birlikte değerlendirmek ve çalışmalarımızla ilgili yol haritamızı birlikte oluşturmak. Zaten ilçe başkanlığı olarak yürüttüğümüz bir çalışma var şimdi bu çalışmayı geniş katılımla zenginleştireceğiz.Ayrıca Fırtına Deresinden malzeme alınması ve dün Muhtar arkadaşlarımızın yapmış olduğu açıklamalar ve Ardeşen Belediye Başkanının yaşanan süreçle ilgili duruşu ile ilgili önemli açıklamalarımız olacak. " dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık