Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Ardeşen Seçim Bürosunun açılışı yapıldı.

CHP Ardeşen Seçim Bürosunun açılışı yapıldı.

CHP Ardeşen Seçim Bürosunun açılışı CHP Rize Milletvekili adayları Kenan Bıyık ,Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüpoğlu'nun katılımıyla yapıldı.

Giriş Tarihi: 19 Mayıs 2015 Salı 14:05
CHP Ardeşen Seçim Bürosunun açılışı yapıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Ardeşen Seçim Bürosunun açılışı yapıldı.

Seçim Bürosunun açlışına Rize Milletvekili Adayları Kenan Bıyık,Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüpoğlu,CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı, CHP Ardeşen İlçe Başkanı R.Kemal Ural,2014 yılında Rize'den Belediye Başkan adayı olan Mine Orhon, CHP Ankara Eski İl Başkanı Zeki Alçın, Ardeşen Belediye Eski Başkanı Nazmi Alçın,CHP Pazar İlçe Başkanı Hasan Banko,CHP Çamlıhemşin İlçe Başkanı Cihan Kalay,CHP Ardeşen ve Pazar İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Seçim Bürosunun açılış töreni İlçe Başkanı R.Kemal Ural'ın konuşmasıyla başladı. Ural " Seçim çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Partimize başlangıçta olan ilgi artık açık desteklere dönüşmüştür. Bundan sonra yapacağımız sandıklarımıza sahip çıkmaktır. Sandıklar bizim onurumuzdur. Parti çalışmalarımıza 7 haziran akşamına son sandık tutanaklarını alıncaya ve seçim sonuçları kesinleşinceye kadar devam edeceğiz.Ondan sonraki görevimizde daha yaşanacak bir Türkiye'yi kurmak olacaktır."dedi.

 

Seçim bürosunun larlışında Ardeşen Emekliler Platformu'nun temsilcisi de katılarak CHP'ye destek verdiklerini açıkladılar.

 

Tahsin Ocaklı " Ardeşen Belediyesi asmış olduğu Erdoğan,Atatürk ve Türk Bayrağo Resimlerine bakın"

Seçim Bürosunun açılış töreninde konuşan Tahsin Ocaklı " Çok söz söylemeye gerek yok.Ardeşen Belediyesinin asmış olduğu Erdoğan , Atatürk ve Türk Bayrağı resimlerine bakın. Binanın ön cephesine kocaman bir Erdoğan resmi,yan cephesine ise daha küçük bir Atatürk resmi ve Türk Bayrağı.Başka söze gerek yok." dedi.

 

Candan Eyüpoğlu " Çalışmalarımızı sürdürüyoruz"

Seçim Bürosunun açılışında konuşan Candan Eyüpoğlu "Çayelinde yapılan 19 Mayıs törenlerine katılarak geldik.19 Mayıs Atatürkü anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun. Çalışmalarımızı çok yoğun bir tempoda sürdürüyoruz. Başarıya ulaşacağız" dedi.

Kenan Bıyık " Az kald.20 gün sonra bu sefer tamam gerçekleşmiş olacak"

Rize'de yapılan 19 Mayıs Törenlerine katılarak geldiklerini söyleyen Kenan Bıyık " dağıtıkları şapka Çin'den,Türk Bayrağı Çin'den. Türkiye'de bunları yapan yok mu ? Ekonomiyi getirdikleri noktaya bakın. Ama merak etmeyin az kaldı.20 gün sonra allahında izniyle başarıya ulaşacağız. Çok yoğun olarak çalışıyoruz. Ama gördüğümüz ilgi bizim bu yorgunluğumuzu azaltıyor. Artık son 2 haftaya giriyoruz. Daha çok çalışacağız ve başarımızı perçinleyeceğiz" dedi.

Konuşmaların ardınan seçim bürosunun açılışı yapıldı.

Seçim bürosunun açılışının ardından adaylar Ardeşen'de vatandaşlarla buluşmalara devam ettiler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık