Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Ardeşen’de görev değişimi

CHP Ardeşen’de görev değişimi

CHP Ardeşen İlçe Başkanı R.Kemal URAL sağlık nedenleriyle görevinden ayrıldı.Yerine İlçe Yönetim kurulunda yapılan seçimle İlçe Eğitim Sekreteri olarak görev yapan Erdoğan Nebioğlu seçildi.

Giriş Tarihi: 20 Aralık 2016 Salı 08:56
CHP Ardeşen’de görev değişimi

R.Kemal URAL’ın istifası üzerine Tüzük gereği toplanan İlçe Yönetim kurulu İlçe Eğitim Sekreteri olarak görev yapan Erdoğan NEBİOĞLU’nu yeni ilçe başkanı olarak seçti. Nebioğlu , kongreye kadar görevini sürdürecek.

R.Kemal URAL’ın istifası ve Erdoğan Nebioğlu’nun İlçe Başkanı olarak atanması İl Yönetim kurulu tarafından da kabul edilerek yürürlüğe konuldu.

R.Kemal URAL istifasıyla ilgili yapmış olduğu açıklama “8 EYLÜL 2012 TARİHİNDE YAPILAN OLAĞANÜSTÜ KONGRE SONUCU OLARAK 4 YILI AŞKIN SUREDİR YAPMAKTA OLDUĞUM CUMHURİYET HALK PARTİSİ ARDEŞEN İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİMDEN AYRILMAK MECBURİYETİNDE KALDIM.
BU KARARIMIN TEMEL GEREKÇESİ, KİŞİSEL SAĞLIK SEBEPLERİM VE AİLE YAKINLARIMA KARŞI SORUMLULUKLARIMIN YOĞUNLAŞMASIDIR.
BU DURUM KARŞISINDA YAKLAŞMAKTA OLAN REFERANDUM VE OLASI SEÇİM SÜREÇLERİNİ GEREĞİNCE YÜRÜTECEK MESAİYİ VEREMİYECEĞİM AŞİKARDIR.
PARTİMİN BAŞARISINI ÜLKEMİN GELECEĞİ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMSEMEKTEYİM.
DOLAYISI İLE BU GÖREVİ HAKKI İLE YÜRÜTECEK BİR ARKADAŞIMIZIN ÖNÜNÜ AÇMAK ADINA BU ŞEREFLİ GÖREVDEN ÜZÜLEREK AYRILMAK DURUMUNDA KALDIM.
YÖNETİM KURULUMUZUN ORTAK KARARI İLE BAŞKANLIK GÖREVİ ÇOK DEĞERLİ AĞABEYİMİZ KONSOLOSLUK EMEKLİSİ SAYIN ERDOĞAN NEBİOĞLU NA VERİLMİŞ BULUNMAKTADIR.
HER ZAMAN SAĞLIĞIM VE ZAMANIM ELVERDİĞİ ÖLÇÜDE ŞAHSIMA İHTİYAÇ DUYULMASI HALİNDE SAYIN BAŞKANIMIZIN EMRİNDE OLACAĞIM.
GÖREV YAPTIĞIM SÜRE İÇİNDE BENDEN DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN BAŞTA YURTSEVER ÜYELERİMİZE YÖNETİM KURULU ÜYESİ ARKADAŞLARIMA İL VE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİNE İL BAŞKANIMIZ SAYIN MESUT RAKICI VE İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE EN İÇTEN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARKEN, SÜREÇ İÇİNDE BİLMEDEN KALBİNİ KIRMIŞ OLDUĞUM ÜYE ARKADAŞLARIMDAN AF DİLEMEKTEYİM.
YAŞASIN MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN BİZE MİRAS OLARAK BIRAKTIĞI CUMHURİYET HALK PARTİSİ.
RAUF KEMAL URAL “

08 Eylül 2012 tarihinde yapılan İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığına seçilen R.Kemal URAL 4 yıldır İlçe Başkanlığını sürdürüyordu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık