Ana Sayfa Yerel Gündem CHP Ardeşen'den iftar yemeği…

CHP Ardeşen'den iftar yemeği…

CHP Ardeşen İlçe Başkanlığı Muhtarlar ve Sivil Toplum Örgütleri başkanlarının yoğun katılımıyla Park Cafe'de iftar yemeği verdi.

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2014 Perşembe 21:03
CHP Ardeşen'den iftar yemeği…

CHP Ardeşen İlçe Başkanlığı tarafından Park Cafe Çay Bahçesinde düzenlenen İftar yemeğine Ardeşen'deki köy ve mahalle muhtarları, Dernek, Oda, Birlik ve Kooperatif Başkanlarıyla ,CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP'li Belediye Meclis Üyeleri , CHP Ardeşen,Fındıklı  Pazar İl Genel Meclisi üyeleri ,CHP Eski İl ve İlçe Başkanı ve basın mensupları katıldı.

Verilen iftar yemeğinin ardından CHP Ardeşen İlçe Başkanı Kemal URAL yemeğe katılanlara teşekkür ettikten sonra kısa bir konuşma yaptı.

URAL  yapmış olduğu konuşmada " İftar yemeğimize katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu mübarek günde bizleri yalnız bırakmadınız sağolun..Parti olarak bizler tüm muhtarlarımızla dayanışma için de  çalışmalarına destek verecek şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ardeşen'de yapılacak olan tüm olumlu ve güzel işler elimizden gelen tüm desteği vermeye çalışıyoruz.Buna rağmen sanki Ardeşen'de CHP, yapılacak hizmet çalışmalarına engel oluyormuş gibi algı yaratılmaya çalışılıyor. Böyle bir şey yoktur. Biz bu konudaki görüşümüzü belediye başkanına da söyledik. Fırtına deresinden yasalara yönetmeliklere uygun DSİ'nin kontrolünde ve gözetiminde kamusal ihtiyaçlar için denetim ve kontrol altında malzeme alımı yapılabilir.Biz Fırtına deresinde ki talana karşıyız,yasalara ve yönetmeliklere aykırı iş yapılmasına karşıyız..Yoksa hizmet yapılmasına karşı değiliz.Dün de değildik,bugün de değiliz,yarında olmayacağız. "dedi.

CHP Ardeşen İlçe Başkanlığı tarafından verilen yemeğe katılım yüksek oldu..

Toplum Gazetesi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Fındıklı Kadın Kollarından ,TBMM Başkanına istifa çağrısı..

CHP Fındıklı Kadın Kollarından ,TBMM Başkanına istifa çağrısı..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık