Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Artvin Adayı Bayraktutan Ardanuç'ta

CHP Artvin Adayı Bayraktutan Ardanuç'ta

CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve İl Başkanı Yücel Kurt Ardanuç’da büyük ilgiyle karşılandılar.

Giriş Tarihi: 25 Ekim 2015 Pazar 12:34
CHP Artvin Adayı Bayraktutan Ardanuç'ta

Hayati Akbaş

ARDANUÇ-1 Kasım Genel seçimleri yaklaşırken siyasi partilerin Milletvekili adayları da seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.

Artvin siyasetinin en iddialı partilerinden olan CHP’ de de tüm örgütler adeta seferberlik ilan ederek Kadın ve Gençlik kolları ile birlikte seçim çalışmalarına devam ediyorlar.

Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan’da ilçe ziyaretleri kapsamında bu defa da Ardanuç’a geldiler. Belediye Başkanı Yıldırım Demir,  İlçe Başkanı Mesut Aksakal, Kadın ve Gençlik kolları tarafından sıcak bir ilgi ile karşılanan Bayraktutan ilçede seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerinde bulunarak sorunlarını dinledi. Ardanuçlularla tek tek görüşen Bayraktutan neredeyse tokalaşmadığı kimse kalmadı.

Artvin CHP İl Başkanı Yücel Kurt’ta Bayraktutan’a paralel ilçede seçim çalışmalarına köylerde devam etti. İlçe Başkanı Mesut Aksakal ve Kadın Kolları üyeleri ile birlikte Irmaklar-Kapıköy-Kutlu-Ustalar-Yolağzı ve Yaylacık köylerini ziyaret eden İl Başkanı Yücel Kurt, vatandaşlarla tek tek görüşerek partilerine destek istedi.

Seçim çalışmaları ardından bir değerlendirme yapan Milletvekili Bayraktutan Ardanuç’un her zaman partileri açısından kendine ayrı bir yeri olduğunu, Artvin’de ilçeler düzeyinde her seçimde CHP’ye en büyük desteği Ardanuç’un verdiğini ve CHP İktidarında Ardanuç’la ilgili çok önemli projeleri hayata geçireceklerini ve ilçenin makûs talihini yeneceklerini söyledi.

Bayraktuıtan “AKP İktidarı dönemince Ardanuç hep üvey evlat muamelesi gördü, Devletin asil gördüğü temel hizmetleri zaten siz yapmak zorundasınız. Kapalı spor salonunu yapmak zorundasınız, Devlet hastanesini yenilemek ve geliştirmek zorundasınız. Eğitim kurumlarını yenilemek ve ihtiyaç duyuluyorsa yapmak zorundasınız. Önemli olan Ardanuç insanının ekonomik refahını yükseltecek siz ne yaptınız ilçeye. Belediye Başkanımız projelerine destek istemek için adeta çırpınıyor.

Biz CHP İktidarında Ardanuç için çok önemli projeleri hayata geçireceğiz. Artvin için hayata geçireceğimiz projeler arasında Ardanuç’un hayvancılık ve tarım anlamında çok önemli yeri var. Verilecek azami destek verilecek, sektörle bağlantılı yan üretim tesislerine ihtiyaç var Ardanuç’da. Biz Ardanuç halkıyla birlikte konuşarak bu projeleri hayata geçireceğiz.

Ardanuç’un çok ciddi anlamda Turizmden pay alması lazım. Göstermelik çabalar yetmiyor. Tarihi mekânlar inanç turizmine açılmalıdır. Yollar ve konaklama tesisleri yetersizdir. Ardanuç un tanıtıma ihtiyacı vardır. Biz CHP İktidarında tüm imkânları kullanarak Ardanuç’u Ulusal ve Uluslar arası Turizm acentelerine tanıtımını yapmak için kaynak aktaracağız. Biz Ardanuç insanımızın cebi de gülsün yüzü de gülsün istiyoruz.

Ardanuç’un her mahallesinde, her köyünde İl Başkanımızla birlikte bizlere sıcak destek veren ilgi gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık