Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Derepazarı Seçim Ofisinin açılışı yapıldı.

CHP Derepazarı Seçim Ofisinin açılışı yapıldı.

CHP Rize adayları Derepazarı Seçim bürosunun açılışını yaptılar.

Giriş Tarihi: 4 Mayıs 2015 Pazartesi 16:47
CHP Derepazarı Seçim Ofisinin açılışı yapıldı.

CHP Derepazarı seçim irtibat bürosunun açılışında konuşan Rize Milletvekili Adayı Kenan Bıyık, Derepazarı’nda gördüğü ilginin, CHP iktidarının müjdecisi olduğunu söyledi. Açılışta söz alan bir vatandaş, bugüne kadar tanımadığı insanlara oy verdiğini, şimdi ise tanıdığı ve kendisini tanıyan Kenan Bıyık’a oy vereceğini söyledi.

Rize’nin bütün ilçelerini, beldelerini dolaştığını ve seçime kadar sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağını belirten CHP Rize Milletvekili Adayı Kenan Bıyık, Türkiye’nin iyi yönetilmediğini, işçinin, memurun, esnafın, çiftçinin, emeklinin, çay üreticisinin yoksulluğa mahkum edildiğini ifade ederek, “Hükümetin yanlış ekonomi yönetimi nedeniyle işsizlik giderek artmaktadır. Kişi başı milli gelir 10 bin dolar seviyesinde takılıp kalmıştır, büyüme hızı düşmüş, gelir dağılımındaki dengesizlik artmıştır. Türkiye iyi yönetilmiyor. 2002’de 3 tane dolar milyarderi varken, bugün Türkiye’de 43 dolar milyarderi vardır. Bunun anlamı şudur; zengin daha zenginleşirken, yoksul daha fakirleşmiştir. Japonya’da 22, Fransa’da 24 dolar milyarderi varken, asgari ücretin açlık sınırının altında olduğu Türkiye’de 40 tane dolar milyarderi üretildi.” dedi.

 derepazari_secim_burosu1

 

ARTIK TANIDIĞIMA OY VERECEĞİM

 

Seçim irtibat bürosunun açılışında söz alan bir vatandaş, “13 yıldır benim tanımadığım ve beni tanımayanlara oy verdim. Şimdi beni tanıyan ve benim tanıdığım Kenan Bıyık’a oy vereceğim.” dedi.

 

derepazari_secim_burosu2

 

Bu adaletsizliğin CHP iktidarında düzeltileceğini söyleyen Kenan Bıyık, Derepazarı halkına, gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederken, bu ilginin CHP iktidarının müjdecisi olduğunu ifade etti. CHP Derepazarı seçim irtibat bürosunun açılışına; CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı ile Milletvekili adayları Kenan Bıyık, Tahsin Ocaklı, Candan Eyüboğlu, ilçe başkanı, yöneticiler, partililer ve vatandaşlar katıldı. Açılışa ayrıca, Anavatan Partisi eski ilçe başkanı ve il genel meclis üyesi Gafur Tüfekçi, Fazilet Partisi eski ilçe başkanı Yakup Kut, Derepazarı eski Belediye Başkanı Selim Metin, AKP’li eski belediye meclis üyesi Kadir Savut da katılarak destek verdiler. YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık