Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Fındıklı delege seçimlerine hazırlanıyor.

CHP Fındıklı delege seçimlerine hazırlanıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Fındıklı İlçe Başkanlığı Delege seçimleri ile ilgili olarak tüm üyelerin katılımıyla bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Giriş Tarihi: 13 Ağustos 2017 Pazar 10:57
CHP Fındıklı delege seçimlerine hazırlanıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Fındıklı İlçe Başkanlığı yapılan olan kongre seçimlerinin ikinci adımı olan delege seçimlerine hazırlık olması amacıyla tüm üyelerin katılımıyla Delegelik ve Delege seçimleri üzerine bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Fındıklı Anemon Düğün salonunda saat 14.00 'te başlayan ,havanın sıcak olmasına rağmen katılımın yoğın olduğu toplantıya CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı, İl Başkan Yardımcısı Saltuk Deniz,İl Başkan Yardımcısı Bina Baltacı ve parti üyeleri katıldı.

İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlunun açılış konuşmasını yapmış olduğu toplantı Sedar İlancıoğlu(başkan), Zekiye Hiçyılmaz, Gülay (Ayşe ) Güven 'in Divan Üyellklerine seçilmesiyle devam etti.

İstiklal Marşın ve Saygı duruşunun ardından Divan Kurulu gündemindkei konuları görüşmeye geçti.

Referandum, süreci ve Adalet Yürüyüşünün değerlendirilmesi , Adalet Kurultayının görüşülmesi ve Delege nedir,Delege seçimleri nasıl yapılır ? başlıklarının gündemi olujşturduğu toplantı İl başkanı Mesut Rakıcı'nın konuşmasıyla devam etti.

İlçe Sekreteri Aziz Köroğlu'nun Delege Nedir, kimler delege olabilir,nasıl olabilir,seçimler nasıl yapılır konularında yapmış olduğu sunumun ardından konuşmacaılar söz olarak gündem maddeleri üzerindeki görüşlerini bildirdiler.

Yapılan konuşmaların ardından İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu " Delege seçimlerine köy ve mahallelerde sandıklar kurmak üzere 09 Eylül tarihinde başlayacağız. Delege seçim takvimi, delege seçimlerine katılacak üyelerin listesi İlçe Başkanlığımızda asılacaktır. Delege seçimlerinin ardından 28 Eylül tarihinde seçilen tüm delege arkadaşlarımızla yeniden karşınıza çıkacağız. Bu seferde nasıl bir ilçe yönetimi oluştıuracağımızı hep birlikte konuşacağız. Katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz " diye toplantıyı sonuçlandırdı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı : Genel Başkanımızı kimse tehdit edemez.

CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı : Genel Başkanımızı kimse tehdit edemez.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık