Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Fındıklı İlçe kongresi yapıldı.

CHP Fındıklı İlçe kongresi yapıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Fındıklı İlçe kongresi yapıldı. Kadirhan Kadıoğlu yeniden başkan seçildi.

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2017 Pazartesi 01:11
CHP Fındıklı İlçe kongresi yapıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Rize İl Başkanlığında ilçe kongreleri devam ediyor. 25 Kasım tarihinde yapılan Rize Merkez İlçe komgresinden sonra 26 Kasım 2017 tarihinden Fındıklı İlçe Kongresi de yapıldı..

Anemon düğün salonunda saat 11.00 de başlayan ve CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen'inde katıldığı kongreye ilgi büyük oldu.

Divan Başkanlığına Ali Fikri Saatçi, İkinci Başkanlığıa Bina Baltacı ve Yazman Üyeliğe Ayle Güven'in seçildiği komgre tek adaylı olarak gerçekleşti

İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu tarafından açılışı yapılan kongre Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesinden sonra Divan Başkanlığına Ali Fikri Saatçi,İkinci Başkanlığa Bina Baltacı ve Yazman üyeliğe Ayşe Güven'in seçilmesiyle devam etti.

Faaliyet Raporu ve Mali Rapor İlçe Sekreteri Aziz Köroğlu tarafından ayrı okunduktan sonra delegasyonun görüşlerine sunuldu. Daha sonra gündem gereğinde Faaliyet Raporu ve Mali Rapor ayrı ayrı oylandıktan sonra oy birliği ile kabul edilerek ibra edilmiş oldu.

Raporların ibrasından sonra CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı söz alarak kongreye başarılar diledi.

İl Başkanı Rakıcı'nın ardından Milletvekili Halıuk Pekşen , genel değerlendirmeleri içeren bir konuşma yaptı. Pekşen'in konuşması Kongre salonunu dolduranlar tarafından büyük ilgiyle dinlendi.

Daha sonra diğer konuşmacılar da söz alarak görüş ve düşüncelerini ifade ettiler yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçildi.

Tek aday olarak girilen seçimleri Kadirhan Kadıoğlu kazanarak yeniden başkan olarak seçilmiş oldu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Rize il Başkanlığı 2.Yerel Yönetim Komisyon toplantısı yapıldı...

CHP Rize il Başkanlığı 2.Yerel Yönetim Komisyon toplantısı yapıldı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık