Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Fındıklı Kadın Kolları Başkanı ACAR 'HAYIR'lı Günlerde buluşalım'

CHP Fındıklı Kadın Kolları Başkanı ACAR 'HAYIR'lı Günlerde buluşalım'

CHP Fındıklı İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Acar 'dan Hayırlı günlerde buluşmak için referandumda birlikte çalışma çağrısı..

Giriş Tarihi: 23 Ocak 2017 Pazartesi 02:13
CHP Fındıklı Kadın Kolları Başkanı ACAR 'HAYIR'lı Günlerde buluşalım'

Cumhuriyet Halk Partisi Fındıklı İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Acar sosyal medya hesabından çağrıda bulunarak herkesi birlikte çalışmaya davet etti.

"SAYGI- SEVGİ- HAK- HUKUK ADALET ARANIYOR
Kadın çiçektir, sevdadır , umuttur , geleceğimizdir , her şeyimizdir, hayatın ta kendisidir . Nüfusça erkeklerle eşit olmasına rağmen barışta , sokakta , fabrikada , iş hayatında ,memurlukta , yönetimde ve hatta mecliste yeteri kadar temsil edilmiyor. Temsil etmek isteyenler de ya susturuluyor ,ya darp ediliyor ,ya da tutuklanıyor.
Son yıllarda darbe üstüne darbeler yaşıyoruz. Kadına ,vekile ,meclise , halka ,hukuka basına ,polise askere ,gençliğe ,öğrencilere , çalışanlara darbe üstüne darbeler yapılıyor. En son temsil ettiği halkın sesi olmak için mecliste konuşmak isteyen bir vekile söz verilmeyip kadın vekillerimizden Aylın Nazlıaka ve Şafak Pavey’in tartaklanıp darp edilmesi biz kadınları çok üzmüştür. Haksızlığa, hukuksuzluğa, adaletsizliğe , hırsızlığa , yolsuzluğa ve yolsuzluğa karşı çıkamayanlar gözleri dönmüş, ne yapacaklarını şaşırmış herkese saldırmaya devam ediyorlar. Laiklik gidiyor , cumhuriyet gidiyor, bağımsızlık gidiyor , insan ve kadın hakları gidiyor , meclise zincir vuruluyor hala baskılar ve şiddet devam ediyor. Sırası gelince halk bunlara gereken cezayı vereceğinden kuşku duymuyorum.
Bu yetkileri nerelerden alıyorlar ? Kimden alıyorlar ?Ülkemize ,halkımıza ve geleceğimize sahip çıksın , sorunları çözsün diye gönderdiğimiz vekiller gaflet ,delalet hatta hıyanet içindeler . Öncelikle AKP milletvekillerini tövbeye , seçmenlerini insafa ve tüm gençleri, kadınları ,işçileri ,emekçileri ,üreticileri ,memurları , yazarları ,çizerleri, aydınları ve bilim adamlarını birlik beraberlik ve dayanışmaya davet ediyorum. HAYIR ‘lı günlerde buluşalım .

                                                                                                 Fatma Acar 
                                                                                    Cumhuriyet Halk Partisi

                                                                                 Fındıklı Kadın Kolları Başkanı

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Rize il Başkanlığı 2.Yerel Yönetim Komisyon toplantısı yapıldı...

CHP Rize il Başkanlığı 2.Yerel Yönetim Komisyon toplantısı yapıldı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık