Ana Sayfa Yerel Gündem CHP Fındıklı'dan Belediyeye iki soru önergesi.

CHP Fındıklı'dan Belediyeye iki soru önergesi.

Fındıklı Belediye'sinin CHP'li Meclis üyeleri Su kesintileri ve Esnafın korunması konuları hakkında Fındıklı Belediyesine 2 adet soru önergesi verdiler..

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2016 Perşembe 09:03
CHP Fındıklı'dan Belediyeye iki soru önergesi.

Fındıklı Belediyesinin CHP'li  Meclis üyeleri ilçede özellikle üst katlarda yaşanan su kesintileri ve Esnafın korunması 2 adet soru önergesini verdiler.

Daha önce 06.05.2016 tarihinde ilçede yaşanan su kesintileri ile ilgili vermiş oldukları soru önergesi ile ilgili herhangi bir işlme yapılmaması ve sorunun devam etmesi üzerine Fındıklı Belediyesinin CHP'li Meclis üyeleri aynı konuyu yenide meclis gündemine taşıdılar..

Fındıklı Belediyesinin CHP'li Belediye Meclis Üyeleri 2.soru önergesi olarak da;Büyük market zincirlerinin ilçede yaygınlaşmasının yerel esnafın ekonomik gücünü azaltması nedeniyle , yerel esnafın korunması ve çok şubeli olarak çalışmalarını sürdüren büyük marketler zincirlerine ruhsat verilmemesi hakkında bir soru önergesi vererek yerel esnafın güçlendirilmesi ve korunması hakkında bir soru önergesi vererek Fındıklı Belediyesinin bu konuda yaptırım uygulamasını öneren soru önergesini verdiler..

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Erdoğan, Rize-Artvin Havalimanı dolgu alanını inceledi.

Erdoğan, Rize-Artvin Havalimanı dolgu alanını inceledi.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık