Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Hopa Kadın Kolları Yönetimi Yeniden oluşturuldu

CHP Hopa Kadın Kolları Yönetimi Yeniden oluşturuldu

Hopa CHP Kadın Kolları yeniden oluşturulurken Başkanlığa da Duygu Kotil getirildi.

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2019 Cuma 20:34
CHP Hopa Kadın Kolları Yönetimi Yeniden oluşturuldu

Hayati Akbaş
HOPA- Hopa CHP Kadın Kolları yeniden oluşturulurken Başkanlığa da Duygu Kotil getirildi. Kadın Kolları ilk toplantısını yaptı ve yerel seçim sürecinde aktif çalışma kararı alarak, partinin başarısı için her mahallede tüm üyeleri ile Parti yönetimi ve Gençlik kolları ile birlikte çalışmalarda aktif rol alacaklarını açıkladılar.
Hopa CHP Kadın kolları Başkanlığına atanan Duygu Kotil yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Merhaba arkadaşlar öncelikle hepiniz hoş geldiniz tanımayanlar olabilir ben Duygu Kotil 1988 Hopa doğumluyum lise mezunuyum şu an ev hanımıyım ve zaman olarak çalışmaya müsait durumdayım” dedi.
Duygu Kotil, CHP Hopa Kadın Kolları yönetimi ve CHP'li kadın üyelerle, sevgi, saygı, birlik ve beraberlik ruhu içinde, laik, demokratik, bağımsız Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar sürdürme kararlılığı ile çalışmalarına durmadan ve usanmadan devam ettiklerini ve edeceğimizi vurgulayarak, "CHP İlçe Kadın Kolları, İl Kadın Kolları'na bağlı ve onun direktifleri doğrultusunda ve CHP Tüzük ve Yönetmelikleri çerçevesinde yürüttüğümüz çalışmalarımızı, insan hakları, hukukun üstünlüğü, özgürlük, eşitlik ilkesine, emeğin yüceliğine, doğanın ve çevrenin korunmasına, çoğulcu, katılımcı demokrasi değerleri ile kadın-erkek eşitliğine inananlarla sürdürmekteyiz. Cinsiyet eşitliğinin toplumsal yaşamın her alanında uygulanmasını sağlamak, kadına karşı her türlü şiddeti önlemek ve çağdaş, sosyal demokrat bir parti olarak hepimizin görevidir. CHP, kadınlarımızla var olmaya devam edecektir. Biz kadınlar birlikte güçlüyüz"
CHP Hopa Kadın Kolları olarak önceliklerinin parti bayrağını en iyi şekilde dalgalandırmak olacaktır diyen Kotil “Kadınlarımız siyasette önemli bir yeri vardır. Siyasette kadının olduğu yerde her zaman bir seviye, her zaman bir sakinlik vardır. Bu nedenle CHP olarak kadınlarımıza çok önem verildiğini biliyoruz. Özellikle seçim için yapılan çalışmalarda kadınlarımızın giremediği yer ve mahalle yoktur. Kadınlarımızın siyasetteki aktif başarıları asla küçümsenecek bir olay değildir. Bu bağlamda gerçekleştirdiğimiz yeni bir yapılanmaya gittik. Yol arkadaşlarımızla beraber Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını en iyi şekilde dalgalandırmak için çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kimseyi ayrıştırmadan, bütünleştirici bir yapıyla ve herkesi kucaklayarak, üslubumuzu da koruyarak sahada yer alacağız” Bugün itibariyle saha çalışmasına gençlik kollarımız ve ilçe yönetimimiz yanı tüm örgütümüzle birlik ve beraberlik içinde çalışmalara başlamış bulanmaktayız Hedefimiz bir, amacımız bir, Hopa Belediyesini emanet bırakmıştık o emaneti geri alacağız “el ele vererek CHP’yi iktidara taşıyacağız”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık