Ana Sayfa Yerel Gündem CHP İlçe Başkanı URAL ‘Yolsuzlukları unutturmayacağız’

CHP İlçe Başkanı URAL ‘Yolsuzlukları unutturmayacağız’

CHP Ardeşen İlçe Başkanı R.Kemal URAL, “İktidar partisi,adalet için yola çıkmış ama yolsuzlukların,yağmanın,gemiciklerin,adam kayırmanın,haksızlığın partisine dönüşmüştür.”

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2014 Perşembe 08:30
CHP İlçe Başkanı URAL ‘Yolsuzlukları unutturmayacağız’

CHP Ardeşen İlçe Başkanı R.Kemal URAL, 17-25 Aralık Yolsuzluklar Haftası ile ilgili olarak açıklama yaptı.

CHP İlçe Başkanı URAL “ 17 Aralık 2013 yılı AKP’nin yolsuzluklarının gün ışığına çıktığı gün olmuştur. Bu yolsuzluklarda daha önce kanka olanların kendi aralarındaki güç savaşından gün ışığına çıkmıştır. Her işte bir hayır vardır denir, doğrudur.

Birlikte yürüyerek iktidar olanların arasındaki güç savaşı ülkemizdeki yolsuzlukları net bir şekilde ortaya koymuştur.  İktidar, bu konuda o kadar çok suçluluk içindedir ki, 17 Aralık günü operasyon yaparak kendi yolsuzluklarının konuşulmasını engellemeye çalışmaktadır.

Ama o günler geride kaldı, artık bu tür hamlelerin iktidarın bir şeyleri gizlemek için yaptığını halkımız anlamaktadır. 2002 yılında Hak için adalet için yetimlerin hakkını korumak için iktidara geldiğin söyleyen parti , artık yolsuzlukların,yağmanın,gemiciklerin,adam kayırmanın,haksızlığın partisi olmuştur.

17 Aralık AKP’nin bu şekilde anılmasının günüdür. Ne yaparlarsa yapsınlar bundan kurtulamayacaklardır. Yolsuzluk sadece Ankara’da yapılmamaktadır. Türkiye’nin her yerinde yolsuzluklar,yağma ve rantiye devam etmektedir. Ama artık yolun sonu görünmüştür. Yapılan  yolsuzlukları unutturmayacağız. Türkiye en kısa zamanda bu yükten kurtulacaktır.”  Dedi.

 

Toplum Gazetesi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık