Ana Sayfa Yerel Gündem CHP Kemalpaşa İlçe Yönetiminden Hopa TSO'ya ziyaret

CHP Kemalpaşa İlçe Yönetiminden Hopa TSO'ya ziyaret

Kemalpaşa CHP İlçe Başkanı Taner Çakır ve Yönetim Kurulu üyeleri Hopa TSO’yu ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 18 Kasım 2018 Pazar 16:18
CHP Kemalpaşa İlçe Yönetiminden Hopa TSO'ya ziyaret

Hayati Akbaş
HOPA-Ekim ayında ilçe başkanlığı görevinde değişiklik yaşanan ve Fehmi Şahin’in başkanlık görevini Taner Çakır’a devrettiği Kemalpaşa CHP İlçe Yönetimi Hopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. 
Yeni başkana Taner Çakır, İl genel meclisi üyeliği adaylığını açıklayan Fehmi Şahin, Parti yönetimi üyeleri Erkan Emiralioğlu, Ferhat Tatar, Leyla Ustabaş ve Kadın Kolları Başkanı Gülser Altınkaya’dan oluşan ziyaret Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ve diğer yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek yeni yönetim ve hedeflerini paylaştılar.
Katılımcıların kendilerini tanıtmalarının ardından yeni başkan Çakır kısa bir açıklama yaparak Kemalpaşa ilçesi için Atatürk ve ilkeleri doğrultusunda mücadele vereceğini ve yeniden belediye seçimlerinin kazanılması için bu doğrultuda çalışacağını ifade etti. 
Oda başkanı Akyürek yaptığı değerlendirmede kendilerine görevlerinde başarılar diledi. Kadın kollarının ziyarete gelmiş olması ve toplumda öne çıkmalarının son derece önemli olduğunu söyleyen Akyürek kadın erkek eşitliğine dikkat çekti. 
Toplantıya CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Taner Çakır tarafından getirilerek ikram edilen Laz Böreği ile ilgili Oda tarafından yürütülen Coğrafi İşaret çalışmaları da masaya yatırıldı. Bu konuda oda olarak çalışmaların sürdürüldüğü bilgisi katılımcılarla paylaşıldı. Fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sonlandırıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehit Altuğ Verdi Koşusu, Rize'de gerçekleştirildi

Şehit Altuğ Verdi Koşusu, Rize'de gerçekleştirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık