Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Pazar İlçe Başkanlığından Genişletilmiş üye toplantısı.

CHP Pazar İlçe Başkanlığından Genişletilmiş üye toplantısı.

CHP Pazar İlçe Başkanlığı genişletilmiş üye toplantısı düzenledi.

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2016 Perşembe 21:06
CHP Pazar İlçe Başkanlığından Genişletilmiş üye toplantısı.

Cumhuriyet Halk Partisi Pazar İlçe Başkanlığı 2016 yılı genişletilmiş üye toplantılarının ilkini düzenledi.

Pazar İlçe Başkanlığı binasında yapılan  Genişletillmiş üye toplantısına 1.bölgede yer alan üyelerinin katılımının tam olması CHP Rize örgütlerinde başlayan heyecanın olumlu göstergesi olarak değerlendirildi.

CHP Pazar İlçe Başkanı Abdullah Yıldızı'n açıış konuşmasyla başlayan toplantıya eski ilçe başkanlarının tümü de katılarak parti için dayanışma ve görev sorumluluğunun güzel bir örneğini segilemiş oldular..

İlçe Başkanı Yıldız yapmış olduğu konuşma da " İl Başkanlığımızla birlikte belirlemiş olduğumuz çalışma programı kapsamında kendi ilçemizie ait çalışma programımızı hazırladık. Bu amaçla genişletilmiş üye toplantılarımızın 1.bölümünü gerçekleştirdik. Öncelikle toplantımıza katılan eski ilçe başkanı arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.Part içi dayanışmanın ve örgütsel bağlılığın güzel bir örnetğini vererek bizlere moral ve destek verdller. Değerli dostlarım. Bugün buradaki kalabalık bizlerin bundan sonraki çalışması için çok büyük moral oldu. Biz bulunduğumuz her yerden AKP'nin baskıcı yönetimine karşı çıkacağız. Pazar'da bunun en önemli örnekleirni vereceğiz. Değerli dostlar, çalışmalarımızı saptamış olduğumuz program doğrutusunda sürdürüyoruz. Bu toplantılarımıza devam edeceğiz. Sadece üyelerimizde değil Pazar'da yaşayan tüm vatandaşlarımızla buluşacağız. Onların haklarını aramalarında yanlarında olacağz. Pazar'da nerde bir haksızlık varsa,kimin hakkı yeniyorsa oraa olacağız. Halkımızla dayanşma içinde olacağz. Bunu da hep brilikte yapacağız." dedi.

Genişletilmiş üye toplantısı yapılan değerlendirmelerin ardından ve çıkartılan çalışma programıyla sonuçlandırıldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Fındıklı delege seçimlerine hazırlanıyor.

CHP Fındıklı delege seçimlerine hazırlanıyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık